Blog & Novinky

Připravujeme pro vás články, které pokrývají celý život startupu a přinášíme inspirativní rozhovory z našeho networku. Rozhlédněte se — a jestli máte vlastní projekt, máme na to button. Přesně tam, ten žlutý.

Kategorie
Byznys plán děláte hlavně pro sebe, říká CFO UP21 Martin Vápeník
Byznys plán děláte hlavně pro sebe, říká CFO UP21 Martin Vápeník
Startupový program, ktorý prepája firmy v regióne V4

Program odštartuje 4. novembra v Budapešti týždňovým školením na rozvoj podnikania. Pokračovať bude 10-denným networkingovým turné v Bratislave, Prahe a Varšave. Startupy budú prezentovať svoje riešenia regionálne vedúcim firmám a investorom či mentorom a akcelerátorom za cieľom rozšíriť svoje pôsobenie medzinárodne.

Shipvio: Dopravci kvůli špatné D1 letos přijdou o 2 miliardy

O tři koruny na jeden kilometr přijdou v průměru dopravci kvůli špatnému stavu dálnice D1. Celkové letošní ztráty kvůli objížďkám, kolonám a nekvalitnímu povrchu na nejstarší české dálnici vyjdou na 2 miliardy korun. Vyplývá to z dat logistického startupu Shipvio.

Poroste v budoucnu význam investování intelektuálního kapitálu?
Poroste v budoucnu význam investování intelektuálního kapitálu?
Spaceflow, the ‘tenant experience platform’, scores $1.8M investment

Spaceflow, a startup founded out of Prague that offers a “tenant experience platform” to help landlords provide a better service, has raised $1.8 million in funding.

České Spaceflow nabírá na digitalizaci budov 41 milionů korun. Investici vedou Credo Ventures, připojil se i UP21

Digitalizace budov je ve světě nemovitostí velké téma. Také budovy, kancelářské prostory a další objekty se začínají stávat chytrými a s nasazováním technologií pomáhá i český startup Spaceflow.

Český startup Spaceflow získal investici 41 milionů Kč. Chce posílit v USA a Británii

Český startup Spaceflow, který poskytuje komunitní platformu pro budovy, získal novou investici ve výši 41 milionů korun (1,6 milionů eur). Za novým přílivem prostředků stojí fond Credo Ventures s přispěním startupového inkubátoru UP21 a venture kapitálového fondu Day One Capital.

WTF je inovace?
WTF je inovace?
Umělá inteligence i big data. Startupové trendy podle Martina Rozhoně, Ondřeje Fryce či Credo Ventures

Umělá inteligence, strojové učení, big data, proptech nebo fintech. Výčet několika oborů, do kterých se ve velkém pouštějí nové startupy s cílem uspět na domácím i globálním trhu, ale také častý cíl sólových investorů i investičních fondů, kteří vyhledávají nové příležitosti.

Klasické modely stranou. Jak v UP21 určujeme hodnotu startupů?
Klasické modely stranou. Jak v UP21 určujeme hodnotu startupů?
„Když ještě drogy byly léky a v Jedové chýši se scházela galerka.“ Na nové české únikovce spolupracuje i ilustrátor Star Wars

Po úspěších únikových her jako jsou Kletba Vyšehradu či Assassin’s girl chce česká společnost Hunter Games posunout herní prožitek zase o kus dál a chystá svůj dosud největší projekt, jehož cílem je spojit kvalitní literaturu se zábavnou hrou.

Část 2. Proč nám sales nejde, když ho děláme tak dobře?!
Část 2. Proč nám sales nejde, když ho děláme tak dobře?!

Chcete zasílat pozvánky na akce a novinky?

Proč odebírat?

Získáte informovat o nás, našich startupech, networku kolem nás a budeme vás zvát na akce, které pro vás pořádáme.