Pořádáme Regionální finále Startup World Cup 2017

Již nyní se můžete těšit na antigravitační zážitek. 7. března 2017 se v pražském Paláci Žofín uskuteční regionální kolo celosvětové soutěže Startup World Cup.

Připravili jsme pro vás jedinečnou šanci potkat se s lidmi z evropské startupové scény a navíc přihlášené startupy posuneme k výhře 1.000.000 $.

Těšit se můžete i na skvělé světové speakery, mezi nimiž bude například Bill Reichert – generální ředitel Garage Technology Ventures, Ken Singer - výkonný ředitel Centra pro podnikání a technologie na Kalifornské univerzitě v Berkeley či geniální matematik, podnikatel a aktivista proti korupci Karel Janeček.

Nečekejte při svém letu vzhůru na turbulence. Aby byl váš projekt úspěšný, je třeba se rozvíjet s ním. V rámci Startup Akademie jsme pro vás připravili zajímavé workshopy a přednášky. Své znalosti vám budou předávat ostřílení mentoři, lektoři a úspěšní startupisté, kteří se s vámi podělí o svůj příběh.

Startup World Cup vám také nabídne výbornou příležitost setkat se s investory. Dostanete prostor představit jim svůj projekt, získat zpětnou vazbu a možná i navázat vzájemnou spolupráci.

To ale není jediná možnost, jak obohatit budget vašeho startupu. Přihlaste svůj projekt do regionálního kola soutěže. Na vítěze čeká cesta na finále v San Franciscu, kde dostane možnost bojovat o nadpozemskou výhru 1.000.000 $.

Všechny důležité informace a nákup vstupenek najdete na našem webu www.swcprague.com.