Realizační tým Startup World Cup 2017 pro střední a východní Evropu, s finále v Silicon Valley a prize money ve výši 1mil USD, je kompletní

Ke stažení zde

  • Tým Vítka Šuberta doplnili finanční ředitel Jan Krejčí, Radka Horáková na pozici výkonné a marketingové ředitelky, Michaela Šámalová s odpovědností za brand a marketingové kampaně a Jan Kříž, do jehož kompetence spadá digitální marketing

  • O realizaci pražského regionální finále Startup World Cup 2017, pro střední a východní Evropu, který skutečně propojí startupovou scénu a jenž se 7. března 2017 poprvé koná v Praze, se stará UP21 (dříve pod názvem GISTin Up, za kterým stojí Karel Janeček, Vítek Šubert a Jan Petr Nekovář)

  • Vítěz pojede do Silicon Valley soutěžit o investici ve výši $1.000.000

/Praha, leden 2017/ „Jsem rád, že se nám ve velmi krátké době podařilo nejen nastartovat UP21, který je připraven investovat do cca 20 nejzajímavějších startupů v CEE regionu a do 12ti již vstoupil, ale také postavit kvalitní tým, který bude dál naši „rodinu“ rozvíjet a pomáhat jí v růstu,“ uvádí šéf UP21 Vítek Šubert a dodává: „Nyní nás čeká uspořádání regionálního kola prvního ročníku celosvětové soutěže Startup World Cupu 2017 pro střední a východní Evropu, s finále v Silicon Valley a prize money 1mil. USD. Finálový večer se uskuteční 7. 3. 2017 na Žofíně.

Fotografie Jana Krejčího, Radky Horákové, Michaely Šámalové a Jana Kříže jsou ke stažení zde.

Jan Krejčí (37) je z pozice finančního ředitele UP21 zodpovědný za veškerou agendu spojenou s touto funkcí. Jako finanční analytik působil ve společnostech MLR Capital Management, LLC (hedge fond), Patria/KBC Securities a Arca Capital Bohemia. Ve společnosti LG Electronics byl odpovědný za Business Intelligence. Během let 2010 – 2016 byl zástupcem starosty pro Prahu 1. Bakalářský titul získal na BYU Hawai se specializací na International Business Management. Titul Master of Business Administration (MBA) ve financích získal na Stony Brook University v New Yorku. Hovoří anglicky, mezi jeho koníčky patří golf, tenis a lední hokej.

Radka Horáková (33) je výkonnou a marketingovou ředitelkou UP21. Posledních 6 let působila v IBM na různých marketingových pozicích, naposledy s odpovědností za marketing oblasti Leadership agenda pro CEE region. V IBM se dlouhodobě věnovala práci na projektu, který se zaměřoval na podporu inovací a sdružoval inovativní a otevřeně smýšlející zástupce top managementu českých firem. Dva roky strávila v komunikační agentuře Grayling. Je členkou programu Odyssey a iniciativy Together 2 Growth. Magisterský titul získala na Filosofické fakultě, katedrách žurnalistiky a českého jazyka na Univerzitě Palackého v Olomouci. Dále studovala na Fakultě tělesné kultury, katedře rekreologie na UP. Rok strávila na katedře komunikace na Mt. Mercy College, Cedar Rapids v Iowě v USA. Mezi její koníčky patří malba, literatura, lezení a horská turistika. Hovoří anglicky a italsky.

Michaela Šámalová (34) je v UP21 odpovědná za brand, marketingové kampaně a spolupráci s agenturami. Před svým angažmá v UP21 působila ve společnostech Seznam.cz např. na projektu Seznam se bezpečně!, Telefónica Czech Republic, Mediakom (klienti Intel, Genesys) a BPA Sport Marketing, na marketingových pozicích. Magisterský titul získala na Podnikohospodářské fakultě VŠE. Hovoří Anglicky. Mezi její záliby patří jóga, cestování, TČM a aromaterapie. Svůj volný čas ráda tráví s rodinou.

Jan Kříž (29) se v UP21 stará o komplexní digitální komunikaci značky, webů up21.com, swcprague.com a dalších. Je členem Idea Boardu UP21, skupiny, která posuzuje projekty hlásící se do inkubátoru UP21 a zakladatelem start-upového projektu DETOX, aplikace, která je nejrychlejším způsobem, jak si naplánovat setkání s přáteli a ve chvíli, kdy jste s nimi, věnovat se jim a ne svému telefonu. V minulosti působil ve společnostech FG Forrest, Raiffeisenbank CZ, TRW, Česká pojišťovna a Ahold. Vystudoval VŠE, Fakultu informatiky a statistiky. Hovoří anglicky.

Startup World Cup

Startup World Cup je celosvětová startupová konference a soutěž organizovaná venture kapitálovým fondem Fenox. Vznikla přímo v SIlicon Valley s cílem podpořit celosvětové inovace, propojit startupový ekosystém, otevřít dveře talentovaným podnikatelům a identifikovat 16 nejlepších startupových projektů na světě. Regionální kola soutěže probíhají v 16 metropolích ve 13 zemích světa a vítězové regionálních kol se utkají 24. 3. 2017 přímo v Silicon Valley velkého finále, ve kterém budou se svými projekty bojovat o investici ve výši 1 milionu dolarů. Evropu budou v prvním ročníku reprezentovat Česká republika, Velká Británie a Lucembursko. Více na www.swcprague.com.

UP21

Inkubátor, který podporuje lidi s jiskrou v oku a jejich projekty. Všichni lidé, kteří se okolo UP21 pohybují, se řídí společnými hodnotami, které pomáhají posouvat projekty rychleji tím správným směrem. U startupistů se zaměřuje na jejich osobní rozvoj. Má unikátní metodologii vzdělávání, kterou rozvíjí s odborníky přímo ze Silicon Valley. Zrychluje tak cestu startupisty za jeho cíli a k jeho vlastní svobodě. Více na www.up21.com.