Startup World Cup + Startup Summit = Startup World Cup & Summit

Startup World Cup & Summit představuje unikátní spojení dvou hlavních událostí na startupové scéně, které přináší nejen možnost soutěžit o účast ve velkém finále Startup World Cup v Silicon Valley a 1 milion dolarů, ale také nabídne možnost setkat se a nechat se inspirovat od velkých nejen zahraničních osobností nejen ze startupového světa.

Na pražském Startup World Cup & Summit vystoupí domácí i světoví byznysmeni a vizionáři, kteří za sebou mají velké startupové zkušenosti a stojí za ambiciózními projekty s globálním přesahem. Těšit se můžete nejen na jejich inspirativní přednášky, ale také možnost nezávazně si s nimi promluvit například o vašem startupu a získat jedinečný feedback.

Zkrátka nepřijdou ani začínající startupisti, pro něž bude na Startup World Cup & Summit v rámci tzv. diskuzních stolů připraven život startupu v kostce. Účastníci tu budou od zkušených mentorů čerpat zkušenosti o tom, jak se poprat s nástrahy startupového života a jak být co možná nejúspěšnější.

Unikátnost Startup World Cup & Summit spočívá především v tom, že se na jediném místě, v pražském Paláci Lucerna, v rámci celosvětového startupového turnaje Startup World Cup a samotného Summitu propojí řečníci, osobnosti, startupy, firmy a investoři prakticky z celé Evropy. Přijďte i vy 17. října na Startup World Cup & Summit a využijte této jedinečné příležitosti.