Tip na 7 + 1 vánočních dárků na poslední chvíli od českých startupů

Naše startupy, Návody

"Nakoupím vánoční dárky s předstihem". Každé Vánoce si to říkáme, ale většinou to dopadne stejně - dárky kupujeme na poslední chvíli. Pokud patříte mezi ty, kteří až teď začali přemýšlet, jaké dárky pořídit pod stromeček, máme pro vás několik tipů na nevšední dárek z dílny českých startupistů.

Nutrition Pro

Jíst zdravě a vyváženě. Pro většinu z nás každoroční cíl a současně velká challenge. Nemusí to ale být zase taková dřina. Nutrition Pro změří složení vašeho těla, podle výsledků a vašich cílů sestaví jídelníček na míru, uvaří vaše jídlo a doveze vám ho přímo na stůl. Na výběr máte hned ze 3 dárkových balíčků!

Nutrition Pro můžete objedat tady


SENS

Víte, že na produkci stejného množství bílkovin jako z dobytka stačí cvrčkům 12x méně potravy a 2000x méně vody?! Udržitelnost je jedním z hlavních cílů startupu SENS, který vyrábí tyčinky ze cvrččí mouky. Momentálně mají bohužel vyprodané zásoby všech proteinových sušenek. Nedočkavci si je ale už teď mohou předobjednat na leden!

Abyste i tak mohli s udržitelností začít, připravil pro vás Sens sáčky vyrobené z recyklovaných plastových lahví. Stačí si vybrat a napsat na hello@sensfoods.com.

Ekologické sáčky od SENS si můžete vybrat tady


Hunter Games

Darujte vzrušující herní zážitek. Únikové hry vás provedou pomocí napínavého příběhu, záludných šifer a hádanek známými i neznámými místy v okolí. V digitálním světě dostane reálné prostředí zcela nečekaný rozměr. Postupným správným řešením jednotlivých úkolů se co nejrychleji posouváš do cíle. Čas běží!

Navíc můžete hry koupit s 25% slevou od  6. 12. do 15. 12. Stačí během objednávky zadat promo kód DARUJIZAZITEK a sleva je jen tvoje!

Únikovou hru můžete objednat tady 


Knihář

Slovy zakladatelky tohoto projektu: "Jsou dvě možnosti, jak číst knihy. Číst je stejné jako pít kolu, plechovku za plechovkou, vypít, zmačkat, vyhodit. Nebo s každou knihou růst a být lepší." Knihář je zkrátka moderní čtenářský deník s jehož pomocí se učíte díky zážitkům čerpat z knih maximum a díky tomu růst a posouvat se dál. 

Knihář si můžete koupit tady


Dogsie

I váš domácí mazlíček si zaslouží vánoční dárek. Nemyslíte? S Dogsie ho můžete darovat  rovnou dvakrát - jednak vašemu chlupatému miláčkovi a také pejskům, kteří zatím žádného páníčka nemají. Z každého balíčku jde dotiž 20 % výdělku jako dar na pomoc psům v nouzi.

Pokud jste spíše milovníkem koček, má pro vás Dogsie připravenou limitovanou edici Catsie.

Dogsie balíček můžete koupit tady


Unicorn Attacks Apparel

Není to startup a mrtvý unicorn může být pro někoho trochu moc. Na první pohled je ale jasné, že ke startupům má tento brand co říct. A to opravdu neortodoxním způsobem. Tato značka kříčí do světa startupů jasnou zprávu - Don't die stupid!

Oblečení s unicorny můžete koupit tady


Rekola

Venku je krásně, svítí sluníčko a vy se mačkáte v přeplněné tramvaji nebo v dopravní zácpě. Co takhle vyrazit do práce na kole? 

K Vánocům pro vás Rekola připravila hned několik dárkových balíčků, třeba roční předplatné!

Předplatné a další dárky od Rekola můžete koupit tady


To nejlepší nakonec!

V UP21 se dennodenně zabýváme tím, jak bude náš svět vypadat v budoucnu.

A proto jsme vybrali pět charit. Každá z nich řeší jinou výzvu, které naše společnost čelí, a každou z nich společně s tebou podpoříme. Vytvořili jsme kolekci triček, kde za každé vyrobené tričko zasíláme finanční příspěvek na jednu z charit. Jak poznáš o kterou charitu se jedná? No přece podle nášivky na tričku! 

Tak třeba naše Anička, chtěla podpořit zvířátka, takže pro ni byla volba jasná.

Cena trika je 490 Kč.

Budeš-li mít chuť, můžete se do podpory jedné nebo více charit pustit s námi. Stačí napsat na natalia.wolowska@up21.com, koupit naše tričko s nášivkou dané charity a my jí pošleme 40 % z jeho ceny. 

Koho podpoříte vy? Vybrat si můžete z těchto organizací.

A to je všechno. Doufáme, že se vám naše tipy hodily, a nebo jsme vás inspirovali k jiným nápadům.

Veselé Vánoce vám přeje celý tým UP21!

Chcete zasílat pozvánky na akce a novinky?

Proč odebírat?

Získáte informovat o nás, našich startupech, networku kolem nás a budeme vás zvát na akce, které pro vás pořádáme.

Blog & Novinky

48 milionů korun pro cvrčky. Čeští Sens hlásí rekordní potravinovou investici

Český startup Sens, vyrábějící potraviny ze cvrččího proteinu, si připsal čerstvou investici ve výši 1,9 milionu eur – tedy zhruba 48 milionů korun. Jde o největší přísun kapitálu, jaký kdy tuzemský startup z tohoto oboru zaznamenal.

Před únikovými hrami není v Praze úniku

Zcela jiný koncept nabízejí například Hunter Games, které v Praze nabízejí až 12 her. Zaměřují se především na bojové hry venku, zpestřit se jimi dá například i cesta vlakem z Prahy do Ostravy, kdy si může zahrát i padesát hráčů, kteří se rozdělí do ně- kolika týmů a využívají při tom aplikace na svých telefonech.

Realitní investor Allianz dává šanci českému start-upu

Tuzemská začínající firma Spaceflow zís- kala prestižní projekt v rakouském hlavním městě. Jeden z největších světových investorů do realit Allianz Real Estate mu podle zjištění deníku E15 zadal vytvoření aplikace pro nový kance- lářský komplex The Icon v centru Vídně. Kontrakt firmě otevře cestu do dalších projektů Allianz.

Tip na 7 + 1 vánočních dárků na poslední chvíli od českých startupů
Přečtěte si také
Tip na 7 + 1 vánočních dárků na poslední chvíli od českých startupů
Spořitelna chce start-upům pomáhat přejít údolí smrti. Kromě kapitálu nabídne i poradenství

Nejstarší tuzemská banka začíná investovat do rozvíjejících se technologických firem. Nový program České spořitelny má za cíl hledat nadějné start­-upy a podpořit je nejen potřebným kapitálem, ale i poradenstvím, takzvanou inkubací.

Proč je hospodárnost sítí sexy tématem pro investora aneb jak jsme v Air Ventures investovali do startupu Cross Network Intelligence
Přečtěte si také
Proč je hospodárnost sítí sexy tématem pro investora aneb jak jsme v Air Ventures investovali do startupu Cross Network Intelligence