Vybráno. UP21 má pro středo a východoevropské kolo soutěže Startup World Cup 2017 své agentury

Ke stažení zde

  • Tým UP21, pod vedením Radky Horákové, výkonné a marketingové ředitelky má „svůj“ pool agentur, které budou podporovat pražské regionální finále soutěže Startup World Cup 2017 pro střední a východní Evropu. Vítěz soutěže pojede do Silicon Valley soutěžit o investici ve výši $1.000.000

  • O finálový večer na Žofíně se 7. 3. 2017 postará agentura KPA - KOFROŇ PRODUCTION & ADVERTISING s.r.o.

  • Digitál mají na starosti ve Flow Media

  • O kontakt s médii budou pečovat v PR PA RT NE RS

/Praha, 4. ledna 2017/ „Ve velmi krátkém čase se nám podařilo vytvořit tým agentur, které pro nás budou v oblasti digitálu, event managementu a PR pracovat. Hledali jsme především srdcaře, co jsou na stejné vlně a kterým záleží na tom, co tvoří,“ uvádí výkonná ředitelka UP21 Radka Horáková a dodává: „V tomto složení nás teď čeká uspořádání prvního ročníku Startup World Cupu 2017 pro střední a východní Evropu v Praze, s finále v Silicon Valley a prize money 1mil. USD. Finálový večer se uskuteční 7. 3. 2017 na Žofíně.“

Koncept akce je postaven na světě startupu, tedy tvrdé dřině postavené na lehkém punku, který pronikne do luxusního pražského paláce. Garbage bar bude tam, kde ho rozhodně nečekáte a to se set upem, který Žofín nezažil. Světelná a audiovizuální technika na nejvyšší úrovni, lusknutím prstu změní atmosféru. Během vteřiny jste z Undergroudu v nebi. K dispozici budou tři etáže k vrcholu.

Underground - tady to bude podzemí se vším co k tomu patří. Tři uzavřené diskusní pozice, ve kterých budou předkladatelé prezentovat top 21 projektů investorům.

Ground - místo setkávání, kontaktů s lidmi, kteří mají co říct.

Sky - to je nebe pro startupisty a zároveň prostor pro osobní setkání s investory. Na designu řešení pracuje skupina designérů a absolventů AVU.

Agentura Flow Media začínala jako StartUp. Její zakladatel Jakub Rož prošel akcelerátorem BlackBox v Silicon Valley. FMje strategická digitální agentura, která se specializuje na dlouhodobá partnerství s klienty a dosahování jejich obchodních cílů. Dnes pracuje pro klienty jako je Ondrášovka, BRIT, T.M.Lewin, Český Rozhlas, DHL, Ernst & Young a spoustu dalších. Zároveň provozuje také vlastní globální online projekty, na kterých získává vlastní nové znalosti a zkušenosti, které pak aplikuje pro své klienty.

KPA - agentura KOFROŇ PRODUCTION & ADVERTISING s.r.o. je komunikační a eventová agentura s pobočkami v Praze a Brně disponující personálním i technickým zázemím pro realizaci rozsáhlejších projektů. V současnosti pracuje pro řadu globálních i lokálních klientů, mezi které patří Miele, E.ON, Seznam.cz, UniCredit Bank, Brit, Laufen, Pegas Nonwovens a mnoho dalších.

PR PA RT NE RS působí v Praze, Bratislavě, Budapešti, Varšavě, Moskvě a Sao Paolu a v tomto roce plánuje zastoupení v Bukurešti a San Franciscu. PRP Spolupracuje s inovativními a inspirujícími klienty, kteří jsou leadery ve svém oboru. Služby Business & Public Affairs & Development poskytuje tedy jak privátnímu, tak i veřejnému sektoru. Tým je složen z profesionálů, kteří mají v oboru 20+ let zkušeností.

StartupWorld Cup

StartupWorld Cup je celosvětová startupová konference a soutěž organizovaná venture kapitálovým fondem Fenox. Vznikla přímo v Silicon Valley s cílem podpořit celosvětové inovace, propojit startupový ekosystém, otevřít dveře talentovaným podnikatelům a identifikovat 16 nejlepších startupových projektů na světě. Regionální kola soutěže probíhají v 16 metropolích ve 13 zemích světa a vítězové regionálních kol se utkají 24. 3. 2017 přímo v Silicon Valley velkého finále, ve kterém budou se svými projekty bojovat o investici ve výši 1 milionu dolarů. Evropu budou v prvním ročníku reprezentovat Česká republika, Velká Británie a Lucembursko. Více na www.swcprague.com.

UP21

Inkubátor, který podporuje lidi s jiskrou v oku a jejich projekty. Všichni lidé, kteří se okolo UP21 pohybují, se řídí společnými hodnotami, které pomáhají posouvat projekty rychleji tím správným směrem. U startupistů se zaměřuje na jejich osobní rozvoj. Má unikátní metodologii vzdělávání, kterou rozvíjí s odborníky přímo ze Silicon Valley. Zrychluje tak cestu startupisty za jeho cíli a k jeho vlastní svobodě. Více na www.up21.com.

Zpět na stránku Pro média