Blog & News

Here's what we've been up to. Look around - and if you have a project of your own, there's a button for that. Right over there, the yellow one.

Kategorie
Aby nákladní auta nevozila vzduch

V silniční nákladní dopravě využívají vozidla svou kapacitu v průměru jen asi z poloviny, z té druhé vozí "vzduch". Aby se dařilo auta více vytěžovat, vznikají různé plánovací a propojovací technologie, velké firmy si pro řízení přeprav budují řídicí centra a někdy je potřeba snížit frekvenci dodávek, respektive sáhnout na servisní úroveň vůči zákazníkovi.

Vistag: snadná cesta k nákupu

V rámci neustálého zdokonalování našich služeb pro klienty a čtenáře, představujeme nový interaktivní prvek – Vistag. Bude umístěn v redakčních článcích na webu Proženy.cz. Čtenáři snadno poskytne informace o nabízeném produktu a usnadní cestu k nákupu.

Praze by mělo záležet na dobrém startupovém ekosystému, říká Vít Šubert z UP21

Se zakladatelem startupového inkubátoru o tom, jak poznat životaschopný projekt, jak takový projekt prezentovat, proč smart lavičky s nabíječkou nejsou smart a proč je dobré kompenzovat byznys smysluplnou nadací

Hunter Games chystají venkovní únikovku s Milošem Urbanem a ilustrátorem Star Wars. Zavede vás do staré Prahy

Únikové hry se v Česku těší čím dál větší oblibě a mohou za to především projekty, které s cílem pohltit účastníky do světa plného výzev, nástrah, adrenalinu a skvělé zábavy průběžně vznikají. Mezi ně patří i český projekt Hunter Games, který se aktuální rozvíjí v tuzemském inkubátoru UP21 a veřejnost i firmy láká na různé únikovky a týmové geolokační hry.

Sens Food CZ mění jídelníček a má největší cvrččí farmu na světě

Jak lidem změnit jídelníček a používat u toho výrobky, které podporují udržitelný život? Na to se zaměřila firma Sens Food CZ, která produkuje výrobky ze cvrččí mouky a má v Thajsku i největší cvrččí farmu na světě.

Martin Klčo talks about his mentoring experience at UP21
Martin Klčo talks about his mentoring experience at UP21
7 Questions Your Startup Should Be Able to Answer
Startups Need Corporate Experience, Says UP21 Co-pilot Lenka Heřmánková
Startups Need Corporate Experience, Says UP21 Co-pilot Lenka Heřmánková
Čeští průkopníci na poli Smart Cities

Udržitelný rozvoj měst. Zvýšení život- ní úrovně. Využití moderních techno- logií. Všechny tyto aspekty se snoubí v konceptu Smart Cities, který se během několika posledních let rozšířil do celého světa. V čem konkrétně jsou inteligentní města jiná?

How the Startup World Cup & Summit is organized
How the Startup World Cup & Summit is organized
The startup Hunter Games celebrates success. People want to play their exit games in the Czech Republic and abroad
The startup Hunter Games celebrates success. People want to play their exit games in the Czech Republic and abroad
Což takhle dát si cvrčka? Český startup Sens rozjíždí revoluci ve výživě. Sází na hmyz

S přibývajícím počtem lidí na planetě je stále obtížnější zajistit hodnotnou výživu všech obyvatel Země. Český startup Sens Food přišel s řešením udržitel- ného stravování prostřednictvím potravin, které jsou oblíbené v exotických zemích, ale Evropané se na ně stále dívají poněkud s nedůvěrou – hmyzu.


Do you want to send invitations to our events and news?

Why subscribe?

You will get information about us, our startups, network around us and we will invite you to events we organize for you.