Jan Kříž

CMO

Crew

Three things about me:

I studied Econometrics, so I know that an optimal solution usually exists and it is always important to search for factors that will help you achieve it.

I tried business, small projects, bank, gastro, agency, my own startup and startup of someone else. I've been working in marketing for the last 7 years.

Marketing is for me about interconnected activities and tools that gradually lead people to conversion. This wheel needs to be adjusted and trained effectively.

Three things I can help you with:

  • I will give you my opinion on your work. You can take it into account and work with it.
  • I can help you with marketing.
  • I will improve your mood because it is one of the most important factors in life.

Blog & News

Hlavní hvězdou letošního Startup World Cup & Summitu bude Tosca Musk

Hlavními hvězdami letošního ročníku Startup World Cup & Summitu (SWCSummit) budou Tosca Musk – úspěšná sestra bratra Elona, která je zakladatelkou streamovací platformy Passionflix. A teké Marvin Liao – spolumajitel společnosti 500 Startups, jednoho z nejúspěšnějších startupových akcelerátolů.

Václav Pavlečka: I v „našem malém Česku“ lze odstartovat globální byznys - Kopie

Václav Pavlečka zná velmi dobře českou startupovou scénu, ať už ze své pozice investora, nebo jako spolupořadatel unikátní akce – kontinentálního finále soutěže Startup World Cup & Summit.

Ženy ve startupech: UP21, ShipMonk, Behavee

Přinášíme vám úvodní díl série rozhovorů s dámami ze startupového prostředí. Startupy jsou pro první z nich svět plný příběhů, který ji nikdy nepřestane fascinovat. Druhou na daném prostředí baví pulzující atmosféra v práci a možnost ji spoluutvářet. Třetí zalichotilo, že technologičtí a konzultační „geekové“ stály o názor „ženy v letech“.