Petr Zavoral

Corporate Visionary

Crew

Three things about me:

I have a broad managerial experience in sales and consulting which I gained while working for corporations in the IT and consulting segments (SAP, Oracle, SAS Institute, and KPMG) in the Czech Republic and abroad.

I am experienced in software product development as well as in founding and developing of startups (Captaworks, Yeseter, e-Participace, PPROI). I focus on search engines, social listening, business management, and production planning.

I cannot live without sports, arts, and my family.

Three things I can do for you:

  • Go to market strategy and market access
  • Software solutions architecture
  • A bit of optimism and energy

Blog & News

Hlavní hvězdou letošního Startup World Cup & Summitu bude Tosca Musk

Hlavními hvězdami letošního ročníku Startup World Cup & Summitu (SWCSummit) budou Tosca Musk – úspěšná sestra bratra Elona, která je zakladatelkou streamovací platformy Passionflix. A teké Marvin Liao – spolumajitel společnosti 500 Startups, jednoho z nejúspěšnějších startupových akcelerátolů.

Václav Pavlečka: I v „našem malém Česku“ lze odstartovat globální byznys - Kopie

Václav Pavlečka zná velmi dobře českou startupovou scénu, ať už ze své pozice investora, nebo jako spolupořadatel unikátní akce – kontinentálního finále soutěže Startup World Cup & Summit.

Ženy ve startupech: UP21, ShipMonk, Behavee

Přinášíme vám úvodní díl série rozhovorů s dámami ze startupového prostředí. Startupy jsou pro první z nich svět plný příběhů, který ji nikdy nepřestane fascinovat. Druhou na daném prostředí baví pulzující atmosféra v práci a možnost ji spoluutvářet. Třetí zalichotilo, že technologičtí a konzultační „geekové“ stály o názor „ženy v letech“.