Robert Janča

starlights.cz - someone with vision

Idea Board Co-pilot

Three things about me:
I am pure charismatic and innovative guy with strong skills and practical experience, and also lover of the brands that I work for.

I can truly breathe for them and understand where is their potential and insight.

It is important that I am good pacemaker with a sense of belonging, passion and patience. I’m ambitious, forceful, assertive and a modest flexible person who wants to succeed and achieve desired goals.

Three things I can do for you:
Throughout my career I have acquired a thorough knowledge of creative leadership, process of bringing brands to life and prompt and accurate decision making too.

I excel in the completion of strategic and specialized tasks focused on improving brand equity and performance.

Perfection and authenticity are very important criterions for me and not only on professional level.

Blog & News

Model Zdoňov Nápadem roku soutěže E.ON Energy Globe

Projekt bojuje proti suchu v krajině a navrací jí přirozenou schopnost zadržet povrchovou i spodní vodu. Porotu zaujal jak svým rozsahem, tak komplexností a přenositelností. Autorem je spolek Živá voda. Informovala o tom ČIA. Model Zdoňov čeká také další rozvoj. Od partnera soutěže UP21 získal spolek podporu při inkubaci.

AppParade 33 zná 10 finálových aplikací. Jaká byla jejich cesta od nápadu k vývoji? - Kopie

Do třetí obnovené AppParade pořádanou vývojářským studiem Synetech se přihlásilo rekordní množství projektů a v pondělí 25. listopadu v pražském Vnitroblocku společně vybereme ten, který se nejzajímavěji popasoval s cestou vedoucí od nápadu k vývoji.

PropTech studie CBRE: jak technologicky vyspělé jsou kancelářské budovy v regionu CEE? A jaké jsou digitální potřeby těch, kdo v nich pracují?

CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, provedl rozsáhlý průzkum v regionu CEE se zaměřením na využívání technologických inovací a digitálních řešení v realitním odvětví.