Kapitola 1

#Idea #Motivation #HotMarkets #BusinessPlan
leden - únor 2018


Infografika:
Jak pracovat s nápadem

Přišli jste právě na nový Uber nebo Facebook? Skvělá zpráva! Ale předtím, než s ním vyrazíte do světa, si proleťte naši infografiku. Dozvíte se z ní, jak pracovat s nápadem.

Připravili jsme pro vás:

  1. Návod, jak vytvořit skvělý business plan.
  2. Seznam vlastností, bez kterých se žádný business plan neobejde.

  3. Ukázku nejčastějších chyb startupistů.

  4. Pár doporučení, jak business plan vypilovat do dokonalosti.

FAQ

Najít díru na trhu a prorazit s inovativním produktem. Zní to skvěle, ale jak vytvořit fungující business plan, nastavit správně čísla a validovat produkt? To jsou nejčastější otázky, na které se nás startupisté ptají v souvislosti s naším prvním tématem tohoto roku.

"Business plan není alfou a omegou byznysu.
Je dobré ho mít, ale nemá cenu na něj bezvýhradně spoléhat."

Dvojrozhovor s naším CFO Martinem Vápeníkem
a ředitelem Captaworks Petrem Zavoralem.

#UP21video

"Ten základ si musíte odpracovat vy. A někdo jako tým UP21 vám pomůže vypilovat to do dokonalosti a dá vám spoustu dobrých rad a tipů, jak právě s vaším produktem pracovat."

Vítek Šubert,
UP21 CEO & Co-founder

"Podívejte se sami do sebe, abyste našli oblast, která vám tady vevnitř tak zahoří, že si řeknete, tohle chci, a projdete všechny ty útrapy, které vás pak na té cestě čekají."

Jan Petr Nekovář,
UP21 Co-founder & Ideamaker

#UP21inspiration

Hledání jednorožce. Magazín Marwick

Hledá se jednorožec! Neviděli jste ho někde? O tom, jak investoři pátrají po miliardových byznysech, promluvil náš CEO Vítek Šubert do časopisu Marwick od KPMG

Kde jsou příležitosti pro růst v roce 2018?

Říkají vám něco slova jako cloud computing, flexible consumption, cognitive computing a coopetition? Pokud ne, tak si přečtěte o těch nejnovějších technologických trendech ve studii Deloitte.

Jak najít nápad?
Třeba tak, že #ObyčejnouVěcUděláteÚplněJinak. My jsme si například řekli, že chceme mít všechny lidi z UP21 na jedné zdi. Na skutečné zdi, ne te facebookové.

Někteří lidé u snídaně čtou noviny, jiní koukají do mobilu. My kreslíme mapy. Jednou za měsíc pořádá UP21 Akademie EVOER morning, kde startupisté přemýšlejí kreativně nad svým byznysem.

Zajímají vás další témata, které pro vás připravujeme?
Sledujte nás na sociálních sítích.