Novinky

Tohle máme nové. Rozhlédněte se — a jestli máte vlastní projekt, máme na to button. Přesně tam, ten zelený.

Náš Facebook

Děkujeme moc Fotograf Jan Nechvíle za opravdu skvělé fotky!

Číst dál

Je to tady! Poslední grilovačka na terase a léto nenávratně v tahu. My se ale na podzim a na nové projekty, které s sebou přinese, těšíme, protože zbožňujeme to vzrušení, když něco nového začíná. :)…

Číst dál

Průměrně se nám přihlásí více jak pět projektů týdně, zkus to se svým nápadem i ty. Je to snadné, stačí projít jenom dva kroky v našem formuláři na myproject.up21.com a věci se začnou dít :)

Číst dál

Tipněte si, co v tuto chvíli připravujeme: a) Výstavu bicyklů. b) Prostory Pražského kreativního centra na Staroměstském náměstí.

Číst dál

Tihle hoši vypadají jako tichá parta, ale ve skutečnosti to jsou dravci z Getticku. Právě pracují na vývoji nástroje, který vyřeší roztříštěnost appek typu Slack, Basecamp, Asana, Trello, zkrátka…

Číst dál

V rámci Startup World Cup & Summit se potýkáme s filozofickou otázkou. Co ještě je a co už není startup? Vyplňte prosím krátký dotazník a pomozte nám to zjistit.

Číst dál

Jedním z předpokladů pro úspěšný startup je dobrý finanční plán, proto se naši kopiloti Martin Mazurek a Martin Vápeník rozhodli připravit přednášku s tématem Jak tvořit hodnotu a řídit finance ve…

Číst dál

"Tříštit dále CEE startupovou scénu nedává smysl, chceme multižánrový festival startupů," shodují se v rozhovoru pro Tyinternety.cz Radka Horáková, naše marketingová ředitelka, a Martin Trepač,…

Číst dál

Vašek Vincent Pavlečka, zakladatel Air Ventures, vás zve na Startup World Cup & Summit. Právě s ním jsme spojili naše síly, abychom připravili největší startupovou akci u nás. Doražte, možná budou i…

Číst dál

Další články

Startup World Cup + Startup Summit = Startup World Cup & Summit

Startup World Cup & Summit představuje unikátní spojení dvou hlavních událostí na startupové scéně, které přináší nejen možnost soutěžit o účast ve velkém finále Startup World Cup v Silicon Valley a 1 milion dolarů, ale také nabídne možnost setkat se a nechat se inspirovat od velkých nejen zahraničních osobností nejen ze startupového světa.

Číst dál

Inspirativní let – destinace: Silicon Valley

Při naší další zaoceánské návštěvě jsme navštívili spoustu zajímavých a inspirativních míst. Sešli jsme se se skvělými lidmi a domluvili velké věci. Podívejte se na malý foto-report z naší cesty.

Číst dál

Gistin Up se mění na UP21

Stejně jako vaše projekty, i ten náš se neustále vyvíjí. Rozvíjíme naše aktivity, daří se nám naplňovat naše cíle a společně s vámi je dokonce významně překonáváme. Rozhodli jsme se proto posunout se dále i v naší prezentaci navenek.

Číst dál

Jak udělat dojem na investora aneb nejčastější chyby při prezentaci

Máme za sebou více než 100 prezentací projektů od startupistů, kteří nám zaslali svůj nápad přes náš webový formulář. Chtěli bychom vám tímto článkem pomoct v tom, jak lépe svůj nápad prodat. Svému okolí, zákazníkům i investorům.

Číst dál

Květnové setkání v Karlíně

Setkání zahájil Jan Petr Nekovář, který vyjádřil především radost nad rozrůstající se skupinou a jejími aktivitami.

Číst dál

Pořádáme Regionální finále Startup World Cup 2017

Již nyní se můžete těšit na antigravitační zážitek. 7. března 2017 se v pražském Paláci Žofín uskuteční regionální kolo celosvětové soutěže Startup World Cup.

Číst dál