Novinky

Tohle máme nové. Rozhlédněte se — a jestli máte vlastní projekt, máme na to button. Přesně tam, ten zelený.

Náš Facebook

Na těchto paletách se probírají čísla, náš CFO počítá góly hlavně ve FIFĚ a vývojáři z QEST mění statistiky i v NHL. Chcete poznat atmosféru u nás? Napište nám do zpráv.

Číst dál

O Blockchainu a smart kontraktech u nás mluvil Juraj Bednár. Etický hacker, zakladatel tří startupů a fanoušek kryptoměn. Skoro všechno se dá dnes hacknout. Myslíme si, že naše data jsou v bezpečí,…

Číst dál

Jsme partnery Q-TON 2.0, Hackathon by QEST. Připojte se k nám 24. - 26. listopadu ve prostorách Forum Karlín v inspirativním hackathonu. A o čem to bude? Q-TON 2.0 má na mušce IoT - Smart City. Pokud…

Číst dál

Náš Startup World Cup & Summit letos dostal do varu 1182 návštěvníků! Podívejte se na highlighty z této velkolepé akce, stejně jako na celou řadu přednášek, rozhovorů a fotek, které jsme na místě…

Číst dál

Máte nápad na startup? Neschovávejte ho jen v hlavě, chceme o něm vědět! Přihlaste svůj projekt na myproject.up21.com a pusťte se s námi do velkých věcí. Připraveni?

Číst dál

Jak uvažovat při vedení startupu? Na co se soustředit a čeho se vyvarovat? Jak se připravit na krize? Ve čtvrtek 26. 10. přednášel náš CEO Vítek Šubert o tom, jak vyzrát na startupový business a…

Číst dál

1182 lidí v Paláci Lucerna, 335 soutěžících startupů, 29 zemí v zastoupení, nespočet nových nápadů a inspirace! Taková jsou čísla z letošního Startup World Cup & Summit, který jsme si opravdu užili.…

Číst dál

Na letošním Startup World Cup & Summit zabodoval i nově launchovaný projekt Vistag, gratulujeme! Čemu se věnuje a kdo za ním stojí? Zjistěte víc na www.vistag.com.

Číst dál

Děkujeme vám všem, kteří jste s námi v Lucerně prožili největší startupovou jízdu tohoto roku! 1182 návštěvníků z 29 zemí. Kdo zvítězil a které světové osobnosti promluvily? Podívejte se na video a na…

Číst dál

Další články

Můj USB klíč o tobě ví všechno

Juraj Bednár je etický hacker, zakladatel tří startupů a fanoušek kryptoměn. Dokáže hacknout téměř cokoliv, ale dělá to pro dobrou věc. O své netradiční práci přednášel minulý týden v UP21.

Číst dál

Dali jsme to! SWCSummit překročil magickou tisícovku účastníků

SWCSummit je za námi a už začínáme být nostalgičtí. Byla to totiž pěkná jízda! Podařilo se nám pozvat světové řečníky, posbírat 335 přihlášek a zorganizovat akci, která propojila středoevropskou startupovou scénu. Do poslední chvíle jsme sice nevěděli, kolik lidí přijde, a před akcí nás na nohou držel už jenom Redbull, ale stálo to za to.

Číst dál

Startup World Cup + Startup Summit = Startup World Cup & Summit

Startup World Cup & Summit představuje unikátní spojení dvou hlavních událostí na startupové scéně, které přináší nejen možnost soutěžit o účast ve velkém finále Startup World Cup v Silicon Valley a 1 milion dolarů, ale také nabídne možnost setkat se a nechat se inspirovat od velkých nejen zahraničních osobností nejen ze startupového světa.

Číst dál

Inspirativní let – destinace: Silicon Valley

Při naší další zaoceánské návštěvě jsme navštívili spoustu zajímavých a inspirativních míst. Sešli jsme se se skvělými lidmi a domluvili velké věci. Podívejte se na malý foto-report z naší cesty.

Číst dál

Gistin Up se mění na UP21

Stejně jako vaše projekty, i ten náš se neustále vyvíjí. Rozvíjíme naše aktivity, daří se nám naplňovat naše cíle a společně s vámi je dokonce významně překonáváme. Rozhodli jsme se proto posunout se dále i v naší prezentaci navenek.

Číst dál

Jak udělat dojem na investora aneb nejčastější chyby při prezentaci

Máme za sebou více než 100 prezentací projektů od startupistů, kteří nám zaslali svůj nápad přes náš webový formulář. Chtěli bychom vám tímto článkem pomoct v tom, jak lépe svůj nápad prodat. Svému okolí, zákazníkům i investorům.

Číst dál

Květnové setkání v Karlíně

Setkání zahájil Jan Petr Nekovář, který vyjádřil především radost nad rozrůstající se skupinou a jejími aktivitami.

Číst dál

Pořádáme Regionální finále Startup World Cup 2017

Již nyní se můžete těšit na antigravitační zážitek. 7. března 2017 se v pražském Paláci Žofín uskuteční regionální kolo celosvětové soutěže Startup World Cup.

Číst dál