Novinky

Tohle máme nové. Rozhlédněte se — a jestli máte vlastní projekt, máme na to button. Přesně tam, ten zelený.

Náš Facebook

Schválně…co uděláte, když dostanete nějaký nápad? Běžíte ho sdělit nejbližšímu člověku, anebo ho radši před ostatními tajíte? My v UP21 si myslíme, že nejlepší je o svém nápadu mluvit s co nejvíce…

Číst dál

Přibrali jsme někoho nového do party! Oficiálně vítáme náš nový startup Geo Applications, který koinvestujeme spolu s Opifer Investments. Jeho misí je pomáhát těžebním firmám efektivněji vyhledávat…

Číst dál

Máte skvělý nápad a pohráváte si s myšlenkou, že byste založili startup? Podívejte se na video našeho CEO a Co-foundera Vítka Šuberta, který vám ve dvou minutách předá několik tipů, jak s nápadem…

Číst dál

Hledáme na palubu novou posilu.

Číst dál

Jak najít nápad? Třeba tak, že #ObyčejnouVěcUděláteÚplněJinak. My jsme si například řekli, že chceme mít všechny lidi z UP21 na jedné zdi. Na skutečné zdi, ne te facebookové. Co na to říkáte?…

Číst dál

Říkáte si, že byste rádi začali podnikat, ale zatím vás nenapadá, v jaké oblasti? Inspirujte se od Tomáše Studeníka z FuckUp Nights Prague, Andrese De Leóna z Hyperloop Transportation Technologies,…

Číst dál

Letos pro vás chystáme něco velkého! Celý rok vám budeme servírovat to nejlepší ze světa startupů. Ukážeme vám, jak pracovat s nápadem, vytvořit business plan, vést startup a expandovat do zahraničí.…

Číst dál

Jak uspět ve startupu, když vám chybí zkušenosti? Přečtěte si, jak to vidí zakladatel Shipvio André Dravecký nebo Alan Vyšín z Getticku.

Číst dál

2017 byl pro UP21 velká jízda. Vítek celý rok shrnul na našem vánočním večírku a posílá pozdrav z tohoto videa. :) Díky všem a těšíme se na nový rok s vámi!

Číst dál

Další články

Vistag jde pomáhat největším módním značkám a blogerům

Vistag je banda programátorů, grafiků a kreativců, která vyvíjí revoluční nástroj pro tagování fotek a videí. Spolupracují s nejlepšími vědci na machine learning na tom, aby módním domům a fashion blogerům pomohli lépe chápat zákazníky a předvídat trendy. A přesně za tohle získali Fundlift Award na SWCSummit. Jsme na ně hrdí!

Číst dál

Můj USB klíč o tobě ví všechno

Juraj Bednár je etický hacker, zakladatel tří startupů a fanoušek kryptoměn. Dokáže hacknout téměř cokoliv, ale dělá to pro dobrou věc. O své netradiční práci přednášel minulý týden v UP21.

Číst dál

Dali jsme to! SWCSummit překročil magickou tisícovku účastníků

SWCSummit je za námi a už začínáme být nostalgičtí. Byla to totiž pěkná jízda! Podařilo se nám pozvat světové řečníky, posbírat 335 přihlášek a zorganizovat akci, která propojila středoevropskou startupovou scénu. Do poslední chvíle jsme sice nevěděli, kolik lidí přijde, a před akcí nás na nohou držel už jenom Redbull, ale stálo to za to.

Číst dál

Startup World Cup + Startup Summit = Startup World Cup & Summit

Startup World Cup & Summit představuje unikátní spojení dvou hlavních událostí na startupové scéně, které přináší nejen možnost soutěžit o účast ve velkém finále Startup World Cup v Silicon Valley a 1 milion dolarů, ale také nabídne možnost setkat se a nechat se inspirovat od velkých nejen zahraničních osobností nejen ze startupového světa.

Číst dál

Inspirativní let – destinace: Silicon Valley

Při naší další zaoceánské návštěvě jsme navštívili spoustu zajímavých a inspirativních míst. Sešli jsme se se skvělými lidmi a domluvili velké věci. Podívejte se na malý foto-report z naší cesty.

Číst dál

Gistin Up se mění na UP21

Stejně jako vaše projekty, i ten náš se neustále vyvíjí. Rozvíjíme naše aktivity, daří se nám naplňovat naše cíle a společně s vámi je dokonce významně překonáváme. Rozhodli jsme se proto posunout se dále i v naší prezentaci navenek.

Číst dál

Jak udělat dojem na investora aneb nejčastější chyby při prezentaci

Máme za sebou více než 100 prezentací projektů od startupistů, kteří nám zaslali svůj nápad přes náš webový formulář. Chtěli bychom vám tímto článkem pomoct v tom, jak lépe svůj nápad prodat. Svému okolí, zákazníkům i investorům.

Číst dál

Květnové setkání v Karlíně

Setkání zahájil Jan Petr Nekovář, který vyjádřil především radost nad rozrůstající se skupinou a jejími aktivitami.

Číst dál

Pořádáme Regionální finále Startup World Cup 2017

Již nyní se můžete těšit na antigravitační zážitek. 7. března 2017 se v pražském Paláci Žofín uskuteční regionální kolo celosvětové soutěže Startup World Cup.

Číst dál