Den, kdy se rodí jednorožci


K tomuhle dni celá inkubace v UP21 směřuje. Překonali jste všechny překážky, vyladili produkt a jste připravení posunout svůj startup na vyšší level. Připravte se: Pitch Day je den, kdy se předvedete investorům a našim partnerům.


Pitch Day ve zkratce

  • Společně se svým kopilotem vypilujete prezentaci. Po měsících inkubace byste si měli být jistí produktem, týmem i plány do budoucna.
  • Potenciálním investorům prezentujete přímo v UP21. Ve známém prostředí se budete při prezentaci cítit jistější.
  • Je čas vyjednávat! Po tom, co u investorů vzbudíte patřičný zájem, můžete přejít k dalšímu kroku – osobním meetingům, při kterých společně prodiskutujete všechny detaily investice. Váš kopilot bude samozřejmě u toho. 

Citát

"Vztahy mezi investory a foundery jsou během na dlouhou trať pro obě zúčastněné strany. Proto by startupy měly vnímat investory především jako lidi, kteří potřebují být takzvaně u zdroje – musí vždy vědět, co se děje s produktem a jak se vyvíjí byznys. Ozvat se investorovi až ve chvíli, kdy dochází peníze, vědomosti nebo kontakty, je pozdě."

Vítek Šubert
UP21 CEO and Co-founder

Založit startup je jedna věc, udělat z něj prosperující firmu věc druhá. Pomůžeme vám s oběma.

Pravděpodobně nejdůležitější den vašeho startupu. Zajistíme, abyste byli na 110 % připravení získat svou první zásadní investici.

Přihlaste svůj projekt hned teď!

Projekt ještě není dokončen? Nevadí. I tak o něm chceme vědět. A pomoct vám vzlétnout. Pošlete nám svůj projekt, i když není hotový.

Potřebujete pomoc? Zeptejte se mě.
Viktor Nyitray, Startup Coordinator
+420 608 600 756
viktor.nyitray@up21.com

Naši partneři