Naše inkubované startupy

Tohle jsou aktuální startupy na palubě, které letí s námi. Na své cestě za úspěchem. Projděte si je a nechte se inspirovat.

Bee Housing

Bee Housing

Pronajměte si vlastní včelí úl, získejte stoprocentně čistý med — a díky kameře sledujte včely, jak jej produkují.

Navštívit web

“Projekt je pro mě osobním naplněním podpory přírody za pomoci moderních technologií. Včelstva v přírodě jsou zásadním prvkem a jejich klesající počet nás přímo ohrožuje. Díky našim uživatům a donátorům tomu dokážeme zabránit.”

Jan Hollmann
, Ideamaker
Cross Network Intelligence

Cross Network Intelligence

Pomáháme telecom operátorům spravovat sítě efektivněji a poskytovat lepší služby zákazníkům.

Navštívit web

"Většinu svého života jsem pracoval v telekomunikacích a dost často jsem narážel na jejich složitou údržbu. Sítě jsou stále více součástí našich životů, přichází svět IoT a 5G. Potřebujeme jednodušší správu těchto sítí."

Jan Ulč
, CEO
DvojKlikové účetnictví

DvojKlikové účetnictví

Nový přístup k účetnictví a jeho reportům. Vyfoťte doklad a podívejte se na výsledky. Účtování vyřešíme za vás.

Navštívit web

“Smyslem mého života je dopřávat sám sobě i lidem kolem mě naplno prožitý každý den, bez starostí. Můj projekt s tím významně pomáhá nám všem.”

Jarda Pokorný
, Ideamaker
Geo Applications

Geo Applications

Geo Applications přichází s nabídkou komplexního geologického průzkumu pro těžební společnosti s využitím unikátních DMT dat.

Navštívit web

“Po nebývalém úspěchu, který můj tým zaznamenal s výzkumem W0, mezinárodně uznanou konstantou, a mém ocenění titulem Česká hlava, chceme aplikovat naše know-how v Oil & Gas oblasti.”

Prof. Viliam Vatrt
, Co-founder
Gettick

Gettick

Pracovní prostředí určené pro maximální efektivitu vašeho týmu. Už žádné přepínání mezi hromadou zbytečných nástrojů.

Navštívit web

“Manažeři mají extrémně stresující život. Mým cílem je vytvořit software, který dramaticky zjednoduší řízení týmu.”

Alan Vyšín
, CEO
Hunter Games

Hunter Games

Mobilní aplikace spojující interaktivní a geolokační hry, při kterých hráči řeší série úkolů a luští šifry. Boj, vítězství, zábava — je tu všechno.

Navštívit web

“Myslím si, že se každý narodil s přirozenou zvědavostí, soutěživostí, snahou sebe sama zdokonalovat. A jsem tak nadšený ze stále se rozšiřující komunity hráčů našich her. Jejich radost, jejich nadšení, jejich poznání je i moje!”

Luboš Němeček
, Co-founder & CEO
NutritionPro

NutritionPro

NutritionPro je služba, která změří složení vašeho těla, podle výsledků a vašich cílů sestaví jídelníček na míru, uvaří vaše jídlo a doveze vám ho přímo na stůl. O nic se nemusíte starat, pouze se můžete těšit na své výsledky.

Navštívit web

“Každý třetí člověk na Zemi trpí nemocemi způsobenými špatným stravováním. Odborníci na výživu dokážou tento problém vyřešit, zatím však jejich poznatky nejsou dostatečně rozšířené. Proto pracujeme v NutritonPro na technologiích, které zdravou a správnou stravu zpřístupní co nejvíce lidem.”

Nurlan Abdrassilov
, Founder
Sdílejprostor.cz

Sdílejprostor.cz

Pomáháme podnikatelům a lidem s koníčky najít rychle a snadno prostor pro práci a volnočasové aktivity.

Navštívit web

“Dnešní doba přeje talentovaným a podnikavým lidem. Aby mohli své aktivity vykonávat, potřebují k tomu vhodné místo. Cílem Sdílejprostor.cz je nabídnout všem uživatelům co nejpříjemnější uživatelský zážitek při jejich

Vladimíra Koncarová
, Founder
SENS Foods

SENS Foods

Zcela přírodní produkty vyrobené z cvrččí mouky - nejlepší a nejudržitelnější zdroj proteinu na světě.

Navštívit web

“Být součástí něčeho, co má za cíl zlepšit svět, mne neuvěřitelně naplňuje. Budovat smysluplnou věc je skvělý důvod, proč ráno vstávám. Kromě toho ty naše tyčinky fakt miluju.”

Daniel Vach
, Co-founder
Shipvio

Shipvio

Využíváme principy sdílené ekonomiky ve světě logistiky. Umíme najít to nejlepší místo pro váš náklad mezi tisíci volnými nákladními vozidly na evropských silnicích.

Navštívit web

“Pocházím z logistické rodiny. Od mala se kolem logistiky točím a vím, jaké problémy v ní jsou. Se Shipvio to chceme kompletně změnit. Chceme odstranit ztrátovost v logistice a nezastavíme se, dokud tento cíl nesplníme.”

André Dravecký
, Founder & CEO
Slovohrátky

Slovohrátky

Profesionální logopedická aplikace pro předškolní děti pro nácvik správné výslovnosti ve spojení s grafomotorickou dovedností.

Navštívit web

“Jak už to bývá, na začátku stála velká náhoda, kdy se potkal investor, který chce podporovat přínosné projekty a člověk s takovým nápadem v šuplíku. Jsem hrdý na to, že jsme ideu přivedli na svět a dnes pomáhá dětem.”

Štěpán Bako
, Ideamaker/designer
Smart Record

Smart Record

All-in-one aplikace zefektivňující práci všem, kteří pro výkon svojí profese potřebují zaznamenávat mluvené slovo, konvertovat jej do textu a efektivně s ním pracovat.

Navštívit web

“Už více než 5000 let lidé různých profesí pálí svůj omezený čas na zápis mluveného slova. Ve Smart Recordu chceme s pomocí technologie umožnit těmto lidem být efektivnější, aby mohli svůj čas věnovat aktivitám, které mají smysl.”

Tomáš Kvasnovský
, Founder
Spaceflow

Spaceflow

Spaceflow digitalizuje život v budovách. Služby, aktivity, sdílení a propojení s ostatními lidmi najdete od teď v jediné aplikaci.

Navštívit web

“Real estate trh je jeden z posledních oborů, který nevyužívá potenciál technologií naplno. Ve Spaceflow vidím obrovskou příležitost, jak změnit náš život v budovách.”

Lukáš Balík
, CEO
Vistag

Vistag

Vistag dělá vizuální obsah více interaktivním a díky tomu pomáhá jeho vydavatelům pochopit, co přesně jejich publikum má rádo.

Navštívit web

“Jsem původně filmař. Už před mnoha lety jsem chtěl dát uživatelům přístup k více informacím a umožnit jim interakci s obsahem. Teď máme takový produkt hotový a já jsem rád, že se moje idea přetavila ve skutečnost.”

Přemek Koudela
, Founder

Blog & Novinky

Airpods chtějí všichni, telefon od Amazonu nikdo. Jak se staví úspěšná inovace?

Milan Šemelák pomáhal s inovacemi a brandingem společnostem jako Starbucks, Google, Unilever či Allianz. Nyní působí jako šéf strategií ve startupovém inkubátoru Karla Janečka UP21. Pro Forbes.cz Šemelák píše o tom, jak vytvořit skutečnou inovaci, která nakopne váš byznys.

Dietolog + rozvoz jídla = aplikace NurtitionPro. Teď získala seed investici od UP21

Služba zaměřená na zdravé stravování NutritionPro – a která tak v aplikaci skloubila dietologa a rozvoz jídla – získala seed investici v řádu jednotek milionů korun od startupového inkubátoru UP21. Podpořit má hlavně rozvoj prodeje a marketing.

Program V4 Startup Force hledá čtyři nejlepší startupy. Pomůže jim zviditelnit se v zahraničí

Startupy se opět mohou přihlašovat do 3. ročníku programu V4 Startup Force, jehož partnerem je i český inkubátor UP21. Každý z lokálních partnerů ze zemí visegrádské čtyřky pak vybere jeden startup, který dostane příležitost zúčastnit se zcela zdarma.