Naše inkubované startupy

Tohle jsou aktuální startupy na palubě, které letí s námi. Na své cestě za úspěchem. Projděte si je a nechte se inspirovat.

Cross Network Intelligence

Cross Network Intelligence

Pomáháme telecom operátorům spravovat sítě efektivněji a poskytovat lepší služby zákazníkům.

Navštívit web

"Většinu svého života jsem pracoval v telekomunikacích a dost často jsem narážel na jejich složitou údržbu. Sítě jsou stále více součástí našich životů, přichází svět IoT a 5G. Potřebujeme jednodušší správu těchto sítí."

Jan Ulč
, CEO
DvojKlikové účetnictví

DvojKlikové účetnictví

Nový přístup k účetnictví a jeho reportům. Vyfoťte doklad a podívejte se na výsledky. Účtování vyřešíme za vás.

Navštívit web

“Smyslem mého života je dopřávat sám sobě i lidem kolem mě naplno prožitý každý den, bez starostí. Můj projekt s tím významně pomáhá nám všem.”

Jarda Pokorný
, Ideamaker
Geo Applications

Geo Applications

Geo Applications přichází s nabídkou komplexního geologického průzkumu pro těžební společnosti s využitím unikátních DMT dat.

Navštívit web

“Po nebývalém úspěchu, který můj tým zaznamenal s výzkumem W0, mezinárodně uznanou konstantou, a mém ocenění titulem Česká hlava, chceme aplikovat naše know-how v Oil & Gas oblasti.”

Prof. Viliam Vatrt
, Co-founder
Gettick

Gettick

Pracovní prostředí určené pro maximální efektivitu vašeho týmu. Už žádné přepínání mezi hromadou zbytečných nástrojů.

Navštívit web

“Manažeři mají extrémně stresující život. Mým cílem je vytvořit software, který dramaticky zjednoduší řízení týmu.”

Alan Vyšín
, CEO
Hunter Games

Hunter Games

Mobilní aplikace spojující interaktivní a geolokační hry, při kterých hráči řeší série úkolů a luští šifry. Boj, vítězství, zábava — je tu všechno.

Navštívit web

“Myslím si, že se každý narodil s přirozenou zvědavostí, soutěživostí, snahou sebe sama zdokonalovat. A jsem tak nadšený ze stále se rozšiřující komunity hráčů našich her. Jejich radost, jejich nadšení, jejich poznání je i moje!”

Luboš Němeček
, Co-founder & CEO
NutritionPro

NutritionPro

NutritionPro je služba, která změří složení vašeho těla, podle výsledků a vašich cílů sestaví jídelníček na míru, uvaří vaše jídlo a doveze vám ho přímo na stůl. O nic se nemusíte starat, pouze se můžete těšit na své výsledky.

Navštívit web

“Každý třetí člověk na Zemi trpí nemocemi způsobenými špatným stravováním. Odborníci na výživu dokážou tento problém vyřešit, zatím však jejich poznatky nejsou dostatečně rozšířené. Proto pracujeme v NutritonPro na technologiích, které zdravou a správnou stravu zpřístupní co nejvíce lidem.”

Nurlan Abdrassilov
, Founder
Sdílejprostor.cz

Sdílejprostor.cz

Pomáháme podnikatelům a lidem s koníčky najít rychle a snadno prostor pro práci a volnočasové aktivity.

Navštívit web

“Dnešní doba přeje talentovaným a podnikavým lidem. Aby mohli své aktivity vykonávat, potřebují k tomu vhodné místo. Cílem Sdílejprostor.cz je nabídnout všem uživatelům co nejpříjemnější uživatelský zážitek při jejich

Vladimíra Koncarová
, Founder
SENS Foods

SENS Foods

Zcela přírodní produkty vyrobené z cvrččí mouky - nejlepší a nejudržitelnější zdroj proteinu na světě.

Navštívit web

“Být součástí něčeho, co má za cíl zlepšit svět, mne neuvěřitelně naplňuje. Budovat smysluplnou věc je skvělý důvod, proč ráno vstávám. Kromě toho ty naše tyčinky fakt miluju.”

Daniel Vach
, Co-founder
Shipvio

Shipvio

Využíváme principy sdílené ekonomiky ve světě logistiky. Umíme najít to nejlepší místo pro váš náklad mezi tisíci volnými nákladními vozidly na evropských silnicích.

Navštívit web

“Pocházím z logistické rodiny. Od mala se kolem logistiky točím a vím, jaké problémy v ní jsou. Se Shipvio to chceme kompletně změnit. Chceme odstranit ztrátovost v logistice a nezastavíme se, dokud tento cíl nesplníme.”

André Dravecký
, Founder & CEO
Slovohrátky

Slovohrátky

Profesionální logopedická aplikace pro předškolní děti pro nácvik správné výslovnosti ve spojení s grafomotorickou dovedností.

Navštívit web

“Jak už to bývá, na začátku stála velká náhoda, kdy se potkal investor, který chce podporovat přínosné projekty a člověk s takovým nápadem v šuplíku. Jsem hrdý na to, že jsme ideu přivedli na svět a dnes pomáhá dětem.”

Štěpán Bako
, Ideamaker/designer
Smart Record

Smart Record

All-in-one aplikace zefektivňující práci všem, kteří pro výkon svojí profese potřebují zaznamenávat mluvené slovo, konvertovat jej do textu a efektivně s ním pracovat.

Navštívit web

“Už více než 5000 let lidé různých profesí pálí svůj omezený čas na zápis mluveného slova. Ve Smart Recordu chceme s pomocí technologie umožnit těmto lidem být efektivnější, aby mohli svůj čas věnovat aktivitám, které mají smysl.”

Tomáš Kvasnovský
, Founder
Spaceflow

Spaceflow

Spaceflow digitalizuje život v budovách. Služby, aktivity, sdílení a propojení s ostatními lidmi najdete od teď v jediné aplikaci.

Navštívit web

“Real estate trh je jeden z posledních oborů, který nevyužívá potenciál technologií naplno. Ve Spaceflow vidím obrovskou příležitost, jak změnit náš život v budovách.”

Lukáš Balík
, CEO
Vistag

Vistag

Vistag dělá vizuální obsah více interaktivním a díky tomu pomáhá jeho vydavatelům pochopit, co přesně jejich publikum má rádo.

Navštívit web

“Jsem původně filmař. Už před mnoha lety jsem chtěl dát uživatelům přístup k více informacím a umožnit jim interakci s obsahem. Teď máme takový produkt hotový a já jsem rád, že se moje idea přetavila ve skutečnost.”

Přemek Koudela
, Founder

Blog & Novinky

Hlavní hvězdou letošního Startup World Cup & Summitu bude Tosca Musk

Hlavními hvězdami letošního ročníku Startup World Cup & Summitu (SWCSummit) budou Tosca Musk – úspěšná sestra bratra Elona, která je zakladatelkou streamovací platformy Passionflix. A teké Marvin Liao – spolumajitel společnosti 500 Startups, jednoho z nejúspěšnějších startupových akcelerátolů.

Václav Pavlečka: I v „našem malém Česku“ lze odstartovat globální byznys

Václav Pavlečka zná velmi dobře českou startupovou scénu, ať už ze své pozice investora, nebo jako spolupořadatel unikátní akce – kontinentálního finále soutěže Startup World Cup & Summit.

Ženy ve startupech: UP21, ShipMonk, Behavee

Přinášíme vám úvodní díl série rozhovorů s dámami ze startupového prostředí. Startupy jsou pro první z nich svět plný příběhů, který ji nikdy nepřestane fascinovat. Druhou na daném prostředí baví pulzující atmosféra v práci a možnost ji spoluutvářet. Třetí zalichotilo, že technologičtí a konzultační „geekové“ stály o názor „ženy v letech“.