Naše inkubované startupy

Tohle jsou aktuální startupy na palubě, které letí s námi. Na své cestě za úspěchem. Projděte si je a nechte se inspirovat.

Bee Housing

Pronajměte si vlastní včelí úl, získejte stoprocentně čistý med — a díky kameře sledujte včely, jak jej produkují.

Přejít na web

“Projekt je pro mě osobním naplněním podpory přírody za pomoci moderních technologií. Včelstva v přírodě jsou zásadním prvkem a jejich klesající počet nás přímo ohrožuje. Díky našim uživatům a donátorům tomu dokážeme zabránit.”
Jan Hollmann, ideamaker

Cross Network Intelligence

Pomáháme telecom operátorům spravovat sítě efektivněji a poskytovat lepší služby zákazníkům.

Přejít na web

“Většinu svého života jsem pracoval v telekomunikacích a dost často jsem narážel na jejich složitou údržbu. Sítě jsou stále více součástí našich životů, přichází svět IoT a 5G. Potřebujeme jednodušší správu těchto sítí.”
Jan Ulč, CEO

DvojKlikové účetnictví

Nový přístup k účetnictví a jeho reportům. Vyfoťte doklad a podívejte se na výsledky. Účtování vyřešíme za vás.

Přejít na web

“Smyslem mého života je dopřávat sám sobě i lidem kolem mě naplno prožitý každý den, bez starostí. Můj projekt s tím významně pomáhá nám všem.”
Jarda Pokorný, ideamaker

Geo Applications

Geo Applications přichází s nabídkou komplexního geologického průzkumu pro těžební společnosti s využitím unikátních DMT dat.

Přejít na web

“Po nebývalém úspěchu, který můj tým zaznamenal s výzkumem W0, mezinárodně uznanou konstantou, a mém ocenění titulem Česká hlava, chceme aplikovat naše know-how v Oil & Gas oblasti.”
Prof. Viliam Vatrt, Co-founder

Gettick

Pracovní prostředí určené pro maximální efektivitu vašeho týmu. Už žádné přepínání mezi hromadou zbytečných nástrojů.

Přejít na web

“Manažeři mají extrémně stresující život. Mým cílem je vytvořit software, který dramaticky zjednoduší řízení týmu.”
Alan Vyšín, CEO

Hunter Games

Mobilní aplikace spojující interaktivní a geolokační hry, při kterých hráči řeší série úkolů a luští šifry. Boj, vítězství, zábava — je tu všechno.

Přejít na web

“Myslím si, že se každý narodil s přirozenou zvědavostí, soutěživostí, snahou sebe sama zdokonalovat. A jsem tak nadšený ze stále se rozšiřující komunity hráčů našich her. Jejich radost, jejich nadšení, jejich poznání je i moje!”
Luboš Němeček, Co-founder & CEO

NutritionPro

NutritionPro je služba, která změří složení vašeho těla, podle výsledků a vašich cílů sestaví jídelníček na míru, uvaří vaše jídlo a doveze vám ho přímo na stůl. O nic se nemusíte starat, pouze se můžete těšit na své výsledky.

Přejít na web
 

“Každý třetí člověk na Zemi trpí nemocemi způsobenými špatným stravováním. Odborníci na výživu dokážou tento problém vyřešit, zatím však jejich poznatky nejsou dostatečně rozšířené. Proto pracujeme v NutritonPro na technologiích, které zdravou a správnou stravu zpřístupní co nejvíce lidem.”
Nurlan Abdrassilov, Founder

Sdílejprostor.cz

Pomáháme podnikatelům a lidem s koníčky najít rychle a snadno prostor pro práci a volnočasové aktivity.

Přejít na web

“Dnešní doba přeje talentovaným a podnikavým lidem. Aby mohli své aktivity vykonávat, potřebují k tomu vhodné místo. Cílem Sdílejprostor.cz je nabídnout všem uživatelům co nejpříjemnější uživatelský zážitek při jejich vyhledávání.”
Vladimíra Koncarová, Founder

SENS Foods

Zcela přírodní produkty vyrobené z cvrččí mouky - nejlepší a nejudržitelnější zdroj proteinu na světě.

Přejít na web

“Být součástí něčeho, co má za cíl zlepšit svět, mne neuvěřitelně naplňuje. Budovat smysluplnou věc je skvělý důvod, proč ráno vstávám. Kromě toho ty naše tyčinky fakt miluju.”
Daniel Vach, Co-founder

Shipvio

Využíváme principy sdílené ekonomiky ve světě logistiky. Umíme najít to nejlepší místo pro váš náklad mezi tisíci volnými nákladními vozidly na evropských silnicích.

Přejít na web

“Pocházím z logistické rodiny. Od mala se kolem logistiky točím a vím, jaké problémy v ní jsou. Se Shipvio to chceme kompletně změnit. Chceme odstranit ztrátovost v logistice a nezastavíme se, dokud tento cíl nesplníme.”
André Dravecký, Founder & CEO

Slovohrátky

Profesionální logopedická aplikace pro předškolní děti pro nácvik správné výslovnosti ve spojení s grafomotorickou dovedností.

Přejít na web

“Jak už to bývá, na začátku stála velká náhoda, kdy se potkal investor, který chce podporovat přínosné projekty a člověk s takovým nápadem v šuplíku. Jsem hrdý na to, že jsme ideu přivedli na svět a dnes pomáhá dětem.”
Štěpán Bako, ideamaker/designer

Smart Record

All-in-one aplikace zefektivňující práci všem, kteří pro výkon svojí profese potřebují zaznamenávat mluvené slovo, konvertovat jej do textu a efektivně s ním pracovat.

Přejít na web

“Už více než 5000 let lidé různých profesí pálí svůj omezený čas na zápis mluveného slova. Ve Smart Recordu chceme s pomocí technologie umožnit těmto lidem být efektivnější, aby mohli svůj čas věnovat aktivitám, které mají smysl.”
Tomáš Kvasnovský, Founder

Spaceflow

Spaceflow digitalizuje život v budovách. Služby, aktivity, sdílení a propojení s ostatními lidmi najdete od teď v jediné aplikaci.

Přejít na web

“Real estate trh je jeden z posledních oborů, který nevyužívá potenciál technologií naplno. Ve Spaceflow vidím obrovskou příležitost, jak změnit náš život v budovách.”
Lukáš Balík, CEO

Vistag

Vistag dělá vizuální obsah více interaktivním a díky tomu pomáhá jeho vydavatelům pochopit, co přesně jejich publikum má rádo.

Přejít na web

“Jsem původně filmař. Už před mnoha lety jsem chtěl dát uživatelům přístup k více informacím a umožnit jim interakci s obsahem. Teď máme takový produkt hotový a já jsem rád, že se moje idea přetavila ve skutečnost.”
Přemek Koudela, Founder

Přihlaste svůj projekt hned teď!

Projekt ještě není dokončen? Nevadí. I tak o něm chceme vědět. A pomoct vám vzlétnout. Pošlete nám svůj projekt, i když není hotový.

Potřebujete pomoc?

Viktor Nyitray
Startup Coordinator
+420 608 600 756
viktor.nyitray@up21.com

Seznamte se s vašimi kopiloty.

Tohle jsou naši experti a mentoři — špičkoví profesionálové s celosvětovými zkušenostmi. Poznejte posádku.

Petr Beneš

Spoluzakladatel 6D Academy, kouč a technologický optimista

Číst dál

Jiří Blažek

Podnikatel, Senior Project Manager, Trenér, Učitel

Číst dál

Jakub Černý

Demand Manager CZ & SK, SAP

Číst dál

David Enc

Learner, Open-minded, Visionary, Entrepreneur

Číst dál

Rostya Gordon-Smith

CEO People Impact, Founder of MINERVA 21

Číst dál

Veronika Perková

Copywriter

Číst dál

Lenka Heřmánková

Korporátní Sales a Business Development

Číst dál

Robert Janča

Člověk s vizí, milovník značek a tvůrce hvězd

Číst dál

Martin Klčo

Marketing communications expert, brand strategist (ex Leo Burnett Advertising)

Číst dál

Jan Kříž

CMO

Číst dál

Stanislav Kůra

Business Innovator

Číst dál

Přemysl Líbal

rozjižděč, mentor, poradce a právník

Číst dál

Roman Maco

Head of Marketing and Customer Service, Fortuna

Číst dál

Martin Mazurek

Spolumajitel Converting Ads s.r.o.

Číst dál

Viktor Nyitray

Startup Coordinator

Číst dál

Milan Ponert

COO UP21

Číst dál

Dominika Prekopová

Community Manager

Číst dál

Marek Růžička

Generální ředitel DATASYS s.r.o.

Číst dál

Aleš Sobotka

Managing Director, Yungo

Číst dál

Petr Sobotka

Sales Director I Sales Consultant I Startup Mentor

Číst dál

Milan Šemelák

Serial provocateur

Číst dál

Vítek Šubert

UP21, Partner

Číst dál

Martin Vápeník

CFO UP21

Číst dál

Petr Zavoral

Korporátní vizionář

Číst dál

Jan Valuch

Digital Marketing Specialist

Číst dál

Novinky

Co všechno by měl mít každý startup z právního hlediska v cajku? S tím vám poradí právník a UP21 kopilot Přemysl Líbal. Více se dozvíte na #UP21blog ⬇️⬇️⬇️

Číst dál

Přes 💯 startupových founderů zaplavilo naší terasu! 🚀 V Silicon Valley nebo Londýně na denním pořádku, ale v Česku bylo potřeba do toho pořádně šlápnout, a tak jsme to udělali. Osobní setkání u…

Číst dál

Kdo hledá, ten najde. Ale platí to i u startupů a investorů? 🤔 Zapoj svůj startup do Startup Heatmap Europe survey a staň se součástí rostoucí sítě startupů, inkubátorů a investorů po celé Evropě. I…

Číst dál

“Good is the enemy of great“, říká se. Startupisté ale mají omezený čas, energii a peníze, a musejí se smířit s tím, že všechno dokonalé prostě nebude. 🤷‍♂️ Místo bazírování na detailech se proto…

Číst dál

Know-how ze startupového světa, inspirace z úspěchů, ale i poučení z nezdarů - to vše má jedno společné. Ztrácí hodnotu, pokud se nešíří dál. I za velkou louží ví, že Praha má v tomto ohledu rozhodně…

Číst dál

Pokud podnikáte a chcete si ušetřit nejedno trable, vyplatí se mít kopilota.☝️ Otázkou je, jak si v tom nepřeberném množství konzultantů vybrat. Zkušený marketér a náš kopilot Martin Klčo vám poradí,…

Číst dál