Main Board

Text nad přepínačem...

Profesionálové, kteří hodnotí předložené nápady a doporučují je Main Boardu k zainvestování. Úspěšní a zkušení lidé, kteří přidávají masivní hodnotu.

Vedení UP21. Kapitáni mezi kopiloty, určují strategické kroky a schvalují investice do projektů.

Každý startup v UP21 má svého přiděleného mentora, který poskytuje coaching a pomáhá tak se strategickým vedením, rozvojem businessu i lidí na osobní úrovni. Vedle toho startupy spolupracují s experty — odborníky v konkrétní oblasti, kteří pomáhají v konkrétní fázi jejich rozvoje nebo při řešení aktuálních potřeb.

Text pod přepínačem...

Jan Nekovář

Ideamaker UP21

Číst dál

Alena Nekovářová

Spoluzakladatelka UP21

Číst dál

Milan Ponert

COO UP21

Vítek Šubert

UP21, Partner

Číst dál

Martin Vápeník

CFO

Číst dál

Jan Nekovář

Ideamaker UP21

Číst dál

Alena Nekovářová

Spoluzakladatelka UP21

Číst dál

Milan Ponert

COO UP21

Vítek Šubert

UP21, Partner

Číst dál

Martin Vápeník

CFO

Číst dál

Newsfeed

Interview: Už při zakládání firmy myslete jako unicorn

Honem, honem založit s.r.o., podepsat smlouvu s prvním investorem, který se namane, a začít podnikat. Proč zrovna tento přístup se nevyplácí, o tom jsme si povídali se spoluzakladatelkou UP21 Alenou Nekovářovou.

Číst dál

Vize nejsou jen slova na papíře

Skáčou šipky do vody, ale neznají dno. Tak občas vypadá osud podnikatelů, kteří se vrhají do startupů, aniž by měli jakoukoliv vizi. Proč je firemní vize důležitá, jak s ní pracovat a nenechat se jí spoutat, o tom jsme si povídali s Robertem Jančou, vizionářem, tvůrcem hvězd a odborníkem na branding, marketing a inovace ze startlights.cz.

Číst dál

Brno-Praha, Brno-Praha. Však to znáte. Startupové prostředí si na tohle pošťuchování naštěstí moc nepotrpí a raději si pomáháme a spolupracujeme. Náš CFO Martin Vápeník měl právě v Brně workshop o…

Číst dál

Běžná cesta výtahem do 7. patra UP21 zabere pár sekund, ale dnes to trvalo 10 minut. Proč? No, protože Socialbakers přece pořádá Engage Prague 2018 by Socialbakers! :-) I u nás pořádají každý den…

Číst dál

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku