Posádka

Text nad přepínačem...

Profesionálové, kteří hodnotí předložené nápady a doporučují je Main Boardu k zainvestování. Úspěšní a zkušení lidé, kteří přidávají masivní hodnotu.

Vedení UP21. Kapitáni mezi kopiloty, určují strategické kroky a schvalují investice do projektů.

Každý startup v UP21 má svého přiděleného mentora, který poskytuje coaching a pomáhá tak se strategickým vedením, rozvojem businessu i lidí na osobní úrovni. Vedle toho startupy spolupracují s experty — odborníky v konkrétní oblasti, kteří pomáhají v konkrétní fázi jejich rozvoje nebo při řešení aktuálních potřeb.

Text pod přepínačem...

Veronika Gregušová

Copywriter

Číst dál

Jan Kříž

CMO

Číst dál

Viktor Nyitray

Startup Coordinator

Číst dál

Dominika Prekopová

Community Manager

Číst dál

Jan Valuch

Digital Marketing Specialist

Číst dál

Newsfeed

„Houstone, máme problém.“ Aneb když váš software není váš

Zní to sice neuvěřitelně, ale stává se to. Firma si najme tým prvotřídních programátorů, vyvine špičkový software za tisíce dolarů, ale protože si právně neošetří vztahy se zaměstnanci a dodavateli, ejhle, jednoho dne se dozví, že software jí vůbec nepatří. Určitě nechcete, aby se něco podobného stalo i vám. Postavte proto podnikání na pevných základech už od začátku, a ne až tehdy, kdy vám poteče do bot, radí startupový právník Přemysl Líbal.

Číst dál

Jak vybudovat startupový tým od nuly – rady od zkušené HR manažerky

Nabíráte nové lidi do startupu a přemýšlíte, že najmete personalistu na plný úvazek? Podle jedné z nejzkušenějších českých HR manažerek Rosti Gordon-Smith byste k takovému kroku měli přistoupit až tehdy, kdy vaše firma bude mít kolem 100 zaměstnanců. Do té doby se zaměřte na jiné úplně priority.

Číst dál

Redbull a MANA. Dvě inspirativní společnosti, které se rozhodly udělat z Big Data a Machine Learningu svoje nejlepší přátele. Jestli se jim to povedlo a jak použít nejnovější technologie pro růst…

Číst dál

Chcete se učit od nejlepších profesionálů z Česka, Maďarska, Polska a Slovenska? Jste připraveni získat mentoring od zástupců společností jako Volkswagen, IBM nebo Telekom? Společně s partnery…

Číst dál