Posádka

Text nad přepínačem...

Profesionálové, kteří hodnotí předložené nápady a doporučují je Main Boardu k zainvestování. Úspěšní a zkušení lidé, kteří přidávají masivní hodnotu.

Vedení UP21. Kapitáni mezi kopiloty, určují strategické kroky a schvalují investice do projektů.

Každý startup v UP21 má svého přiděleného mentora, který poskytuje coaching a pomáhá tak se strategickým vedením, rozvojem businessu i lidí na osobní úrovni. Vedle toho startupy spolupracují s experty — odborníky v konkrétní oblasti, kteří pomáhají v konkrétní fázi jejich rozvoje nebo při řešení aktuálních potřeb.

Text pod přepínačem...

Veronika Perková

Copywriter

Číst dál

Jan Kříž

CMO

Číst dál

Viktor Nyitray

Startup Coordinator

Číst dál

Dominika Prekopová

Community Manager

Číst dál

Jan Valuch

Digital Marketing Specialist

Číst dál

Newsfeed

Ochrana duševního vlastnictví startupů. Jak a kdy ji (ne)řešit?

Máloco udělá na investora horší dojem, než když mu zakladatel startupu na první schůzku přinese vytištěnou dohodu o mlčenlivosti. To však neznamená, že by měl founder téma ochrany svého duševního vlastnictví brát na lehkou váhu a předstírat, že pojmy jako NDA, patent nebo trademark neexistují. “Je pochopitelné, že mají foundeři tendenci chránit své nápady. Nic se ale nesmí přehánět a je třeba si uvědomit, že vztah investora se startupem je vždy založený v první řadě na mezilidské důvěře a až pak na papírech, které spolu podepíší,” říká k tématu Startup Coordinator UP21 Viktor Nyitray.

Číst dál

Produkt se sám neprodá aneb Jak v UP21 vznikl Sales Hub

Představa, že si ke kvalitnímu produktu zákazníci sami najdou cestu, je bohužel mylná – a rozčarovaní startupisté to často zjistí až ve chvíli, kdy jim teče do bot a peníze z první větší investice pomalu ubývají. “Do aktivního prodeje se founderům příliš nechce, sales jako obor má v Česku pořád obrovské stigma, přitom jde o naprosto přirozenou součást vzniku obchodního vztahu,” říká Alan Vyšín, co-founder a CEO startupu Gettick, který vzal situaci do vlastních rukou a v prostorách UP21 spustil projekt s pracovním názvem Sales Hub.

Číst dál

Kteří lidé to jsou? Více se dozvíte v článku, kde se o své know-how podělil náš startup coordinator Viktor Nyitray #UP21blog 👉 http://bit.do/novy-rozhovor-NDA 👈

Číst dál

"NDA se mají řešit až ve chvíli, kdy se mezi startupem a investorem vyměňují interní informace," říká náš startup coordinator Viktor Nyitray. Jaký dojem v investorovi zanechá dohoda o mlčenlivosti na…

Číst dál