Jan Jirsa

Digital Enthusiast & Engagement Manager ve společnosti LEGO

Jan Jirsa

Digital Enthusiast & Engagement Manager ve společnosti LEGO

Jaké jsou Vaše dosavadní profesní zkušenosti?
Přes 15 let se pohybuji v oblasti marketingu. Skoro polovinu toho času jsem sbíral zkušenosti v on-line marketingové agentuře, strávil chvíli u operátora Vodafone a od roku 2010 jsem v regionálním týmu společnosti LEGO, kde mám aktuálně v regionu CEEMEA na starosti digitální marketing, distribuci obsahu, eventy a PR.

Proč jste se rozhodl spolupracovat s UP21?
Líbí se mi, že koncepce UP21 kromě kvalitního business plánu klade důraz na hodnotový rozměr projektů a osobní růst jeho zakladatelů. Myšlenka, že jakýkoli projekt má být pozitivní a společensky prospěšný velmi rezonuje s mým osobním hodnotovým nastavením. A taky jsem hodně zvědavý na nové nápady a projekty, které v inkubátoru budou vznikat a růst.

Co můžete z pozice experta startupům nabídnout?
Naslouchání. Nadhled. Pomoc s udržením směru.

Měl jste na začátku své kariéry podobného mentora nebo člověka, který Vás ovlivnil?
Takových lidí kolem mě bylo, a pořád je, víc. Jejich společnými jmenovateli je velká dávka životní zkušenosti a schopnost vidět věci z jiného úhlu pohledu a víc shora, než je vidím já.

Co byste startupistům vzkázal?
Máte můj respekt za tu odvahu, obdiv za ten nápad! Věřte tomu, co děláte, ale naslouchejte lidem kolem sebe. A užijte si vašeho prvního zákazníka, kterému zlepšíte život.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku