Jan Kříž

CMO

Posádka

Tři věci o mně:

Studoval jsem ekonometrii, proto vím, že optimální řešení zpravidla existuje a je dobré se ptát, které proměnné nás k němu dostanou.

Zkusil jsem živnost, malé projekty, banku, gastro, agenturu, vlastní startup i cizí startup. Posledních 7 let pracuji v marketingu.

Marketing je pro mě o navzájem propojených činnostech a nástrojích, které člověka postupně dovedou ke konverzi. Toto kolečko je potřeba efektivně nastavit a rozchodit.

Tři věci, které pro vás můžu udělat:

  • Říct vám svůj názor na věc. Bude nějaký a můžete s ním pracovat.
  • Poradit v oblasti marketingu.
  • Dodat trochu dobré nálady. Protože ta patří mezi zásadní proměnné.

Blog & News

Model Zdoňov Nápadem roku soutěže E.ON Energy Globe

Projekt bojuje proti suchu v krajině a navrací jí přirozenou schopnost zadržet povrchovou i spodní vodu. Porotu zaujal jak svým rozsahem, tak komplexností a přenositelností. Autorem je spolek Živá voda. Informovala o tom ČIA. Model Zdoňov čeká také další rozvoj. Od partnera soutěže UP21 získal spolek podporu při inkubaci.

AppParade 33 zná 10 finálových aplikací. Jaká byla jejich cesta od nápadu k vývoji?

Do třetí obnovené AppParade pořádanou vývojářským studiem Synetech se přihlásilo rekordní množství projektů a v pondělí 25. listopadu v pražském Vnitroblocku společně vybereme ten, který se nejzajímavěji popasoval s cestou vedoucí od nápadu k vývoji.

Petr Beneš z 6D: Inovace jsou potřeba i v korporacích. Chce to jen odvahu a správné lidi
Přečtěte si také
Petr Beneš z 6D: Inovace jsou potřeba i v korporacích. Chce to jen odvahu a správné lidi