Jan Kříž

CMO

Posádka

Tři věci o mně:

Studoval jsem ekonometrii, proto vím, že optimální řešení zpravidla existuje a je dobré se ptát, které proměnné nás k němu dostanou.

Zkusil jsem živnost, malé projekty, banku, gastro, agenturu, vlastní startup i cizí startup. Posledních 7 let pracuji v marketingu.

Marketing je pro mě o navzájem propojených činnostech a nástrojích, které člověka postupně dovedou ke konverzi. Toto kolečko je potřeba efektivně nastavit a rozchodit.

Tři věci, které pro vás můžu udělat:

  • Říct vám svůj názor na věc. Bude nějaký a můžete s ním pracovat.
  • Poradit v oblasti marketingu.
  • Dodat trochu dobré nálady. Protože ta patří mezi zásadní proměnné.

Blog & News

Hlavní hvězdou letošního Startup World Cup & Summitu bude Tosca Musk

Hlavními hvězdami letošního ročníku Startup World Cup & Summitu (SWCSummit) budou Tosca Musk – úspěšná sestra bratra Elona, která je zakladatelkou streamovací platformy Passionflix. A teké Marvin Liao – spolumajitel společnosti 500 Startups, jednoho z nejúspěšnějších startupových akcelerátolů.

Václav Pavlečka: I v „našem malém Česku“ lze odstartovat globální byznys

Václav Pavlečka zná velmi dobře českou startupovou scénu, ať už ze své pozice investora, nebo jako spolupořadatel unikátní akce – kontinentálního finále soutěže Startup World Cup & Summit.

Ženy ve startupech: UP21, ShipMonk, Behavee

Přinášíme vám úvodní díl série rozhovorů s dámami ze startupového prostředí. Startupy jsou pro první z nich svět plný příběhů, který ji nikdy nepřestane fascinovat. Druhou na daném prostředí baví pulzující atmosféra v práci a možnost ji spoluutvářet. Třetí zalichotilo, že technologičtí a konzultační „geekové“ stály o názor „ženy v letech“.