Jan Kříž

CMO

Posádka

Tři věci o mně:

Studoval jsem ekonometrii, proto vím, že optimální řešení zpravidla existuje a je dobré se ptát, které proměnné nás k němu dostanou.

Zkusil jsem živnost, malé projekty, banku, gastro, agenturu, vlastní startup i cizí startup. Posledních 7 let pracuji v marketingu.

Marketing je pro mě o navzájem propojených činnostech a nástrojích, které člověka postupně dovedou ke konverzi. Toto kolečko je potřeba efektivně nastavit a rozchodit.

Tři věci, které pro vás můžu udělat:

  • Říct vám svůj názor na věc. Bude nějaký a můžete s ním pracovat.
  • Poradit v oblasti marketingu.
  • Dodat trochu dobré nálady. Protože ta patří mezi zásadní proměnné.

Blog & News

Airpods chtějí všichni, telefon od Amazonu nikdo. Jak se staví úspěšná inovace?

Milan Šemelák pomáhal s inovacemi a brandingem společnostem jako Starbucks, Google, Unilever či Allianz. Nyní působí jako šéf strategií ve startupovém inkubátoru Karla Janečka UP21. Pro Forbes.cz Šemelák píše o tom, jak vytvořit skutečnou inovaci, která nakopne váš byznys.

Dietolog + rozvoz jídla = aplikace NurtitionPro. Teď získala seed investici od UP21

Služba zaměřená na zdravé stravování NutritionPro – a která tak v aplikaci skloubila dietologa a rozvoz jídla – získala seed investici v řádu jednotek milionů korun od startupového inkubátoru UP21. Podpořit má hlavně rozvoj prodeje a marketing.

Program V4 Startup Force hledá čtyři nejlepší startupy. Pomůže jim zviditelnit se v zahraničí

Startupy se opět mohou přihlašovat do 3. ročníku programu V4 Startup Force, jehož partnerem je i český inkubátor UP21. Každý z lokálních partnerů ze zemí visegrádské čtyřky pak vybere jeden startup, který dostane příležitost zúčastnit se zcela zdarma.