Martin Klčo

Marketing communications expert, brand strategist (ex Leo Burnett Advertising)

Idea Board Kopilot

Tři věci o mně:

Jsem marketér a komunikační expert - pomáhám značkám růst, nacházím pro ně dlouhodobou diferencující strategii a teritorium.

Jsem komunikační praktik a realista – řídil jsem stovky marketingových a komunikačních projektů, od integrovaných kampaní po jednorázové, od televize po sociální media, od kanálově bohatých image building projektů po výkonnostní, od e-commerce po letáky, od finetuningu korporátní identity po velké repositioningy značek.

Moji prací je do marketingových a komunikačních projektů vnášet inovace, proto se tak zajímám i o způsob práce start-upů a mnohým jsme na této cestě pomohli k úspěchům.

Tři věci, které pro vás můžu udělat:

  • Marketing, komunikace a branding konzultace.
  • Koncepční komunikační kreativita.
  • Propojit vás s nejlepšími profesionály v oboru marketing a komunikace v rámci různých disciplin (pokud chcete opravdu s těmi nejlepšími pracovat).

Blog & News

Airpods chtějí všichni, telefon od Amazonu nikdo. Jak se staví úspěšná inovace?

Milan Šemelák pomáhal s inovacemi a brandingem společnostem jako Starbucks, Google, Unilever či Allianz. Nyní působí jako šéf strategií ve startupovém inkubátoru Karla Janečka UP21. Pro Forbes.cz Šemelák píše o tom, jak vytvořit skutečnou inovaci, která nakopne váš byznys.

Dietolog + rozvoz jídla = aplikace NurtitionPro. Teď získala seed investici od UP21

Služba zaměřená na zdravé stravování NutritionPro – a která tak v aplikaci skloubila dietologa a rozvoz jídla – získala seed investici v řádu jednotek milionů korun od startupového inkubátoru UP21. Podpořit má hlavně rozvoj prodeje a marketing.

Program V4 Startup Force hledá čtyři nejlepší startupy. Pomůže jim zviditelnit se v zahraničí

Startupy se opět mohou přihlašovat do 3. ročníku programu V4 Startup Force, jehož partnerem je i český inkubátor UP21. Každý z lokálních partnerů ze zemí visegrádské čtyřky pak vybere jeden startup, který dostane příležitost zúčastnit se zcela zdarma.