Martin Klčo

Marketing communications expert, brand strategist (ex Leo Burnett Advertising)

Kopilot Posádka

Tři věci o mně:

Jsem marketér a komunikační expert - pomáhám značkám růst, nacházím pro ně dlouhodobou diferencující strategii a teritorium.

Jsem komunikační praktik a realista – řídil jsem stovky marketingových a komunikačních projektů, od integrovaných kampaní po jednorázové, od televize po sociální media, od kanálově bohatých image building projektů po výkonnostní, od e-commerce po letáky, od finetuningu korporátní identity po velké repositioningy značek.

Moji prací je do marketingových a komunikačních projektů vnášet inovace, proto se tak zajímám i o způsob práce start-upů a mnohým jsme na této cestě pomohli k úspěchům.

Tři věci, které pro vás můžu udělat:

  • Marketing, komunikace a branding konzultace.
  • Koncepční komunikační kreativita.
  • Propojit vás s nejlepšími profesionály v oboru marketing a komunikace v rámci různých disciplin (pokud chcete opravdu s těmi nejlepšími pracovat).

Blog & News

Hlavní hvězdou letošního Startup World Cup & Summitu bude Tosca Musk

Hlavními hvězdami letošního ročníku Startup World Cup & Summitu (SWCSummit) budou Tosca Musk – úspěšná sestra bratra Elona, která je zakladatelkou streamovací platformy Passionflix. A teké Marvin Liao – spolumajitel společnosti 500 Startups, jednoho z nejúspěšnějších startupových akcelerátolů.

Václav Pavlečka: I v „našem malém Česku“ lze odstartovat globální byznys

Václav Pavlečka zná velmi dobře českou startupovou scénu, ať už ze své pozice investora, nebo jako spolupořadatel unikátní akce – kontinentálního finále soutěže Startup World Cup & Summit.

Ženy ve startupech: UP21, ShipMonk, Behavee

Přinášíme vám úvodní díl série rozhovorů s dámami ze startupového prostředí. Startupy jsou pro první z nich svět plný příběhů, který ji nikdy nepřestane fascinovat. Druhou na daném prostředí baví pulzující atmosféra v práci a možnost ji spoluutvářet. Třetí zalichotilo, že technologičtí a konzultační „geekové“ stály o názor „ženy v letech“.