Martin Klčo

Marketing communications expert, brand strategist (ex Leo Burnett Advertising)

Idea Board Kopilot

Tři věci o mně:

Jsem marketér a komunikační expert - pomáhám značkám růst, nacházím pro ně dlouhodobou diferencující strategii a teritorium.

Jsem komunikační praktik a realista – řídil jsem stovky marketingových a komunikačních projektů, od integrovaných kampaní po jednorázové, od televize po sociální media, od kanálově bohatých image building projektů po výkonnostní, od e-commerce po letáky, od finetuningu korporátní identity po velké repositioningy značek.

Moji prací je do marketingových a komunikačních projektů vnášet inovace, proto se tak zajímám i o způsob práce start-upů a mnohým jsme na této cestě pomohli k úspěchům.

Tři věci, které pro vás můžu udělat:

  • Marketing, komunikace a branding konzultace.
  • Koncepční komunikační kreativita.
  • Propojit vás s nejlepšími profesionály v oboru marketing a komunikace v rámci různých disciplin (pokud chcete opravdu s těmi nejlepšími pracovat).

Blog & News

Model Zdoňov Nápadem roku soutěže E.ON Energy Globe

Projekt bojuje proti suchu v krajině a navrací jí přirozenou schopnost zadržet povrchovou i spodní vodu. Porotu zaujal jak svým rozsahem, tak komplexností a přenositelností. Autorem je spolek Živá voda. Informovala o tom ČIA. Model Zdoňov čeká také další rozvoj. Od partnera soutěže UP21 získal spolek podporu při inkubaci.

AppParade 33 zná 10 finálových aplikací. Jaká byla jejich cesta od nápadu k vývoji?

Do třetí obnovené AppParade pořádanou vývojářským studiem Synetech se přihlásilo rekordní množství projektů a v pondělí 25. listopadu v pražském Vnitroblocku společně vybereme ten, který se nejzajímavěji popasoval s cestou vedoucí od nápadu k vývoji.

Petr Beneš z 6D: Inovace jsou potřeba i v korporacích. Chce to jen odvahu a správné lidi
Přečtěte si také
Petr Beneš z 6D: Inovace jsou potřeba i v korporacích. Chce to jen odvahu a správné lidi