Martin Mazurek

Spolumajitel Converting Ads s.r.o.

Kopilot Posádka

Tři věci o mně:

Od roku 2011 pomáhám start-upům s definicí jejich byznys modelu a vedením financí a operací.

Nehledím na jednotlivá čísla, mnohem více mě zajímá celkový obrázek.

Líbí se mi nadšení čišící z nových nápadů a vysoká očekávání, která start-upisté mají. Rád je v jejich snažení podporuji.

Tři věci, které pro vás mohu udělat:

Mohu vám pomoci s přípravou byznys plánu, nastavením ekonomického modelu projektu a také s vedením financí a reportingem.

Blog & News

Hlavní hvězdou letošního Startup World Cup & Summitu bude Tosca Musk

Hlavními hvězdami letošního ročníku Startup World Cup & Summitu (SWCSummit) budou Tosca Musk – úspěšná sestra bratra Elona, která je zakladatelkou streamovací platformy Passionflix. A teké Marvin Liao – spolumajitel společnosti 500 Startups, jednoho z nejúspěšnějších startupových akcelerátolů.

Václav Pavlečka: I v „našem malém Česku“ lze odstartovat globální byznys

Václav Pavlečka zná velmi dobře českou startupovou scénu, ať už ze své pozice investora, nebo jako spolupořadatel unikátní akce – kontinentálního finále soutěže Startup World Cup & Summit.

Ženy ve startupech: UP21, ShipMonk, Behavee

Přinášíme vám úvodní díl série rozhovorů s dámami ze startupového prostředí. Startupy jsou pro první z nich svět plný příběhů, který ji nikdy nepřestane fascinovat. Druhou na daném prostředí baví pulzující atmosféra v práci a možnost ji spoluutvářet. Třetí zalichotilo, že technologičtí a konzultační „geekové“ stály o názor „ženy v letech“.