Martin Mazurek

Spolumajitel Converting Ads s.r.o.

Idea Board Kopilot

Tři věci o mně:

Od roku 2011 pomáhám start-upům s definicí jejich byznys modelu a vedením financí a operací.

Nehledím na jednotlivá čísla, mnohem více mě zajímá celkový obrázek.

Líbí se mi nadšení čišící z nových nápadů a vysoká očekávání, která start-upisté mají. Rád je v jejich snažení podporuji.

Tři věci, které pro vás mohu udělat:

Mohu vám pomoci s přípravou byznys plánu, nastavením ekonomického modelu projektu a také s vedením financí a reportingem.

Blog & News

Airpods chtějí všichni, telefon od Amazonu nikdo. Jak se staví úspěšná inovace?

Milan Šemelák pomáhal s inovacemi a brandingem společnostem jako Starbucks, Google, Unilever či Allianz. Nyní působí jako šéf strategií ve startupovém inkubátoru Karla Janečka UP21. Pro Forbes.cz Šemelák píše o tom, jak vytvořit skutečnou inovaci, která nakopne váš byznys.

Dietolog + rozvoz jídla = aplikace NurtitionPro. Teď získala seed investici od UP21

Služba zaměřená na zdravé stravování NutritionPro – a která tak v aplikaci skloubila dietologa a rozvoz jídla – získala seed investici v řádu jednotek milionů korun od startupového inkubátoru UP21. Podpořit má hlavně rozvoj prodeje a marketing.

Program V4 Startup Force hledá čtyři nejlepší startupy. Pomůže jim zviditelnit se v zahraničí

Startupy se opět mohou přihlašovat do 3. ročníku programu V4 Startup Force, jehož partnerem je i český inkubátor UP21. Každý z lokálních partnerů ze zemí visegrádské čtyřky pak vybere jeden startup, který dostane příležitost zúčastnit se zcela zdarma.