Milan Šemelák

Serial provocateur

Kopilot Posádka

Tři věci o mně:

Tvořím velké a malé značky ve Velké Británii, ve Spojených státech, v Asii a ve střední Evropě.

Vytvořil jsem jednoduchou metodu, která pomáhá start-upům definovat a vystavět vlastní značku v rekordním čase za použití minima zdrojů.

Věřím, že každá značka a člověk na této planetě má potřebu vytvářet hodnotu pro ostatní.

Tři věci, které pro vás mohu udělat:
Mohu vám poskytnout konzultaci v jakékoliv oblasti, zvláště pak v rebrandingu, koncepční kreativitě a procesu tvorby vysoce ceněné značky.

Blog & News

Hlavní hvězdou letošního Startup World Cup & Summitu bude Tosca Musk

Hlavními hvězdami letošního ročníku Startup World Cup & Summitu (SWCSummit) budou Tosca Musk – úspěšná sestra bratra Elona, která je zakladatelkou streamovací platformy Passionflix. A teké Marvin Liao – spolumajitel společnosti 500 Startups, jednoho z nejúspěšnějších startupových akcelerátolů.

Václav Pavlečka: I v „našem malém Česku“ lze odstartovat globální byznys

Václav Pavlečka zná velmi dobře českou startupovou scénu, ať už ze své pozice investora, nebo jako spolupořadatel unikátní akce – kontinentálního finále soutěže Startup World Cup & Summit.

Ženy ve startupech: UP21, ShipMonk, Behavee

Přinášíme vám úvodní díl série rozhovorů s dámami ze startupového prostředí. Startupy jsou pro první z nich svět plný příběhů, který ji nikdy nepřestane fascinovat. Druhou na daném prostředí baví pulzující atmosféra v práci a možnost ji spoluutvářet. Třetí zalichotilo, že technologičtí a konzultační „geekové“ stály o názor „ženy v letech“.