Petr Zavoral

Korporátní vizionář

Idea Board

Tři věci o mně:

Domácí i zahraniční manažerské zkušenosti (obchod, consulting) z nadnárodních firem ze segmentů IT (SAP, Oracle, SAS Institute) a poradenství (KPMG).

Vlastní praxe s vývojem softwarových produktů a zakládáním a rozvojem startupů (Captaworks, Yeseter, e-Participace, PPROI). Vyhledávací enginy, social listening, podnikové řízení a plánování výroby.

Bez trochy sportu, umění a rodinného zázemí to nejde.

Tři věci, které pro vás mohu udělat:

  • Go to market strategie, přístup na trh
  • Architektury softwarových řešení
  • Přihrát trochu optimismu a energie

Blog & News

Airpods chtějí všichni, telefon od Amazonu nikdo. Jak se staví úspěšná inovace?

Milan Šemelák pomáhal s inovacemi a brandingem společnostem jako Starbucks, Google, Unilever či Allianz. Nyní působí jako šéf strategií ve startupovém inkubátoru Karla Janečka UP21. Pro Forbes.cz Šemelák píše o tom, jak vytvořit skutečnou inovaci, která nakopne váš byznys.

Dietolog + rozvoz jídla = aplikace NurtitionPro. Teď získala seed investici od UP21

Služba zaměřená na zdravé stravování NutritionPro – a která tak v aplikaci skloubila dietologa a rozvoz jídla – získala seed investici v řádu jednotek milionů korun od startupového inkubátoru UP21. Podpořit má hlavně rozvoj prodeje a marketing.

Program V4 Startup Force hledá čtyři nejlepší startupy. Pomůže jim zviditelnit se v zahraničí

Startupy se opět mohou přihlašovat do 3. ročníku programu V4 Startup Force, jehož partnerem je i český inkubátor UP21. Každý z lokálních partnerů ze zemí visegrádské čtyřky pak vybere jeden startup, který dostane příležitost zúčastnit se zcela zdarma.