Petr Zavoral

Korporátní vizionář

Posádka

Tři věci o mně:

Domácí i zahraniční manažerské zkušenosti (obchod, consulting) z nadnárodních firem ze segmentů IT (SAP, Oracle, SAS Institute) a poradenství (KPMG).

Vlastní praxe s vývojem softwarových produktů a zakládáním a rozvojem startupů (Captaworks, Yeseter, e-Participace, PPROI). Vyhledávací enginy, social listening, podnikové řízení a plánování výroby.

Bez trochy sportu, umění a rodinného zázemí to nejde.

Tři věci, které pro vás mohu udělat:

  • Go to market strategie, přístup na trh
  • Architektury softwarových řešení
  • Přihrát trochu optimismu a energie

Blog & News

Hlavní hvězdou letošního Startup World Cup & Summitu bude Tosca Musk

Hlavními hvězdami letošního ročníku Startup World Cup & Summitu (SWCSummit) budou Tosca Musk – úspěšná sestra bratra Elona, která je zakladatelkou streamovací platformy Passionflix. A teké Marvin Liao – spolumajitel společnosti 500 Startups, jednoho z nejúspěšnějších startupových akcelerátolů.

Václav Pavlečka: I v „našem malém Česku“ lze odstartovat globální byznys

Václav Pavlečka zná velmi dobře českou startupovou scénu, ať už ze své pozice investora, nebo jako spolupořadatel unikátní akce – kontinentálního finále soutěže Startup World Cup & Summit.

Ženy ve startupech: UP21, ShipMonk, Behavee

Přinášíme vám úvodní díl série rozhovorů s dámami ze startupového prostředí. Startupy jsou pro první z nich svět plný příběhů, který ji nikdy nepřestane fascinovat. Druhou na daném prostředí baví pulzující atmosféra v práci a možnost ji spoluutvářet. Třetí zalichotilo, že technologičtí a konzultační „geekové“ stály o názor „ženy v letech“.