Přemysl Líbal

rozjižděč, mentor, poradce a právník

Idea Board

Tři věci o mně:

Navrhoval jsem, připravoval a vyjednával smlouvy a podílel jsem se na realizaci projektů se smluvními stranami na všech kontinentech.

Počínaje významnými mezinárodními IT společnostmi, přes malé a střední firmy, až po začínající podnikatele a start-upy.

Rozjíždění nových projektů a podpora realizace zajímavých nápadů mě nabíjejí energií.

Tři věci, které pro vás můžu udělat:

  • Vymýšlím a pomáhám realizovat jednoduché i složité a zamotané obchodní modely a smluvní vztahy, podle toho co je pro daný projekt nejlepší.
  • Rozumím jazyku analytiků, vývojářů, grafiků, ale i korporátních profesionálů a umím jejich nápady a náměty převést do formálních obchodních a smluvních vztahů.
  • Dokážu rychle identifikovat a analyzovat rizika, která si často ani nedokážete představit, ale také k nim navrhnout řešení.

Blog & News

Model Zdoňov Nápadem roku soutěže E.ON Energy Globe

Projekt bojuje proti suchu v krajině a navrací jí přirozenou schopnost zadržet povrchovou i spodní vodu. Porotu zaujal jak svým rozsahem, tak komplexností a přenositelností. Autorem je spolek Živá voda. Informovala o tom ČIA. Model Zdoňov čeká také další rozvoj. Od partnera soutěže UP21 získal spolek podporu při inkubaci.

AppParade 33 zná 10 finálových aplikací. Jaká byla jejich cesta od nápadu k vývoji?

Do třetí obnovené AppParade pořádanou vývojářským studiem Synetech se přihlásilo rekordní množství projektů a v pondělí 25. listopadu v pražském Vnitroblocku společně vybereme ten, který se nejzajímavěji popasoval s cestou vedoucí od nápadu k vývoji.

Petr Beneš z 6D: Inovace jsou potřeba i v korporacích. Chce to jen odvahu a správné lidi
Přečtěte si také
Petr Beneš z 6D: Inovace jsou potřeba i v korporacích. Chce to jen odvahu a správné lidi