Přemysl Líbal

rozjižděč, mentor, poradce a právník

Posádka

Tři věci o mně:

Navrhoval jsem, připravoval a vyjednával smlouvy a podílel jsem se na realizaci projektů se smluvními stranami na všech kontinentech.

Počínaje významnými mezinárodními IT společnostmi, přes malé a střední firmy, až po začínající podnikatele a start-upy.

Rozjíždění nových projektů a podpora realizace zajímavých nápadů mě nabíjejí energií.

Tři věci, které pro vás můžu udělat:

  • Vymýšlím a pomáhám realizovat jednoduché i složité a zamotané obchodní modely a smluvní vztahy, podle toho co je pro daný projekt nejlepší.
  • Rozumím jazyku analytiků, vývojářů, grafiků, ale i korporátních profesionálů a umím jejich nápady a náměty převést do formálních obchodních a smluvních vztahů.
  • Dokážu rychle identifikovat a analyzovat rizika, která si často ani nedokážete představit, ale také k nim navrhnout řešení.

Blog & News

Hlavní hvězdou letošního Startup World Cup & Summitu bude Tosca Musk

Hlavními hvězdami letošního ročníku Startup World Cup & Summitu (SWCSummit) budou Tosca Musk – úspěšná sestra bratra Elona, která je zakladatelkou streamovací platformy Passionflix. A teké Marvin Liao – spolumajitel společnosti 500 Startups, jednoho z nejúspěšnějších startupových akcelerátolů.

Václav Pavlečka: I v „našem malém Česku“ lze odstartovat globální byznys

Václav Pavlečka zná velmi dobře českou startupovou scénu, ať už ze své pozice investora, nebo jako spolupořadatel unikátní akce – kontinentálního finále soutěže Startup World Cup & Summit.

Ženy ve startupech: UP21, ShipMonk, Behavee

Přinášíme vám úvodní díl série rozhovorů s dámami ze startupového prostředí. Startupy jsou pro první z nich svět plný příběhů, který ji nikdy nepřestane fascinovat. Druhou na daném prostředí baví pulzující atmosféra v práci a možnost ji spoluutvářet. Třetí zalichotilo, že technologičtí a konzultační „geekové“ stály o názor „ženy v letech“.