Robert Janča

Člověk s vizí, milovník značek a tvůrce hvězd

Kopilot Posádka

Tři věci o mně:
Jsem charismatický a inovativní člověk oplývající mnoha zkušenostmi z praxe a dovednostmi.

Miluji značky, pro které pracuji. Doslova pro ně dýchám a umím poznat, kde leží jejich potenciál a přidaná hodnota.

Je pro mě důležité udávat tempo a brát při tom ohled na sounáležitost, vášeň a trpělivost. Jsem cílevědomý, energický, asertivní, skromný a také flexibilní člověk, který chce uspět a dosáhnout svých vytoužených cílů.

Tři věci, které pro vás můžu udělat:

  • Během své kariéry jsem se naučil, jak kreativně vést lidi, přivést značky k životu a jak činit pohotová a správná rozhodnutí.
  • Vynikám v dokončování strategických a specializovaných úkolů zaměřených na zlepšení kvality a výkonnosti značky.
  • Dokonalost a hodnověrnost jsou pro mě důležitá kritéria v práci i v osobním životě.

Blog & News

Hlavní hvězdou letošního Startup World Cup & Summitu bude Tosca Musk

Hlavními hvězdami letošního ročníku Startup World Cup & Summitu (SWCSummit) budou Tosca Musk – úspěšná sestra bratra Elona, která je zakladatelkou streamovací platformy Passionflix. A teké Marvin Liao – spolumajitel společnosti 500 Startups, jednoho z nejúspěšnějších startupových akcelerátolů.

Václav Pavlečka: I v „našem malém Česku“ lze odstartovat globální byznys

Václav Pavlečka zná velmi dobře českou startupovou scénu, ať už ze své pozice investora, nebo jako spolupořadatel unikátní akce – kontinentálního finále soutěže Startup World Cup & Summit.

Ženy ve startupech: UP21, ShipMonk, Behavee

Přinášíme vám úvodní díl série rozhovorů s dámami ze startupového prostředí. Startupy jsou pro první z nich svět plný příběhů, který ji nikdy nepřestane fascinovat. Druhou na daném prostředí baví pulzující atmosféra v práci a možnost ji spoluutvářet. Třetí zalichotilo, že technologičtí a konzultační „geekové“ stály o názor „ženy v letech“.