Robert Janča

Člověk s vizí, milovník značek a tvůrce hvězd

Robert Janča

Člověk s vizí, milovník značek a tvůrce hvězd

V rámci více než 20-leté kariéry jsem postupně pracoval na pozicích v oblasti marketingu, byznysu a řízení českých a mezinárodních značek v různé fázi vývoje. Mám za sebou stovky projektů, stovky prezentací, stovky spokojených lidí, stovky brainstormingů, desítky tréninků, desítky workshopů a přednášek. Každým coulem jsem pečlivý profesionál a odborník na strategické a speciální úkoly. Můžete si být jisti, vím, jak fungují značky. Navíc nikdy neodcházím od rozdělané práce, a od šampaňského.

Přejdete-li totiž v našem vnímání času z lineárního, stále vpřed se řítícího způsobu na cyklický, otevřou se vám nejen nečekané možnosti moudrého a vědomého plánování, ale začnete se pohybovat "na vlně", objevíte kouzlo surfování s přirozeným vývojem věcí, zůstanete "in flow", v proudu řeky, místo abyste stále někam, a většinou proti proudu sveřepě pádlovali.

Doslova tedy dýchám pro to, co dělám. Věřím v magickém spojení mezi byznysem a přátelstvím. V přírodní zákony. Někteří mě třeba označuji za "blázna", ale je to moje přirozenost milovat, a vidět lidi šťastnými a úspěšnými. Pro to stále hledám anebo vytvářím cestu, a najdeme ji jen, když se budeme rádi setkávat a tvořit dohromady přidanou a udržitelnou hodnotu.

Jaro, léto, podzim, zima, ... a zase jaro.