Rostya Gordon-Smith

CEO People Impact, Founder of MINERVA 21

Kopilot Posádka

Tři věci o mně:

Věřím, že v práci je potřeba najít správný poměr mezi neústupností, houževnatostí a slušným chováním.

Jsem přesvědčena o tom, že je nutné budovat síť důležitých kontaktů. Mám ráda výzvy, potenciál a inovační charakter nových podniků.

Díky tomu, že jsem za posledních 30 let žila a pracovala v mnoha zemích, nahlížím na svět s globálním nadhledem. 

Tři věci, které pro vás mohu udělat:

  • Pomoci pochopit, jak důležitou roli hraje personalistika v každé firmě a pomoci vybudovat dobré pracovní vztahy mezi vedením, týmem a zaměstnanci. 

  • Vytvořit silnou osobní a obchodní značku. 

  • Vytvořit silnou organizační strukturu na základě vize, mise a hodnot společnosti. 

Blog & News

Hlavní hvězdou letošního Startup World Cup & Summitu bude Tosca Musk

Hlavními hvězdami letošního ročníku Startup World Cup & Summitu (SWCSummit) budou Tosca Musk – úspěšná sestra bratra Elona, která je zakladatelkou streamovací platformy Passionflix. A teké Marvin Liao – spolumajitel společnosti 500 Startups, jednoho z nejúspěšnějších startupových akcelerátolů.

Václav Pavlečka: I v „našem malém Česku“ lze odstartovat globální byznys

Václav Pavlečka zná velmi dobře českou startupovou scénu, ať už ze své pozice investora, nebo jako spolupořadatel unikátní akce – kontinentálního finále soutěže Startup World Cup & Summit.

Ženy ve startupech: UP21, ShipMonk, Behavee

Přinášíme vám úvodní díl série rozhovorů s dámami ze startupového prostředí. Startupy jsou pro první z nich svět plný příběhů, který ji nikdy nepřestane fascinovat. Druhou na daném prostředí baví pulzující atmosféra v práci a možnost ji spoluutvářet. Třetí zalichotilo, že technologičtí a konzultační „geekové“ stály o názor „ženy v letech“.