Stanislav Kůra

Business Innovator

Stanislav Kůra

Business Innovator

Tři věci o mně:
Mám 27 let zkušeností s inovacemi v byznysu, vývojem produktů, vedením reklamních kampaní a tvorbou strategií. Získal jsem je při založení svých vlastních dvou start-upů a také během mého působení ve velkých korporacích zaměřujících se na oblast telekomunikací, médií a reklamy, IT a bankovnictví. Za posledních deset let jsem přinesl řadu důležitých produktových inovací do sektoru telekomunikací v ČR.

Mám 6 let zkušeností s prací v zahraničí včetně Sillicon Valley. Jakožto soukromý investor a Chief Business Development Officer v nadnárodní telekomunikační skupině jsem měl tu příležitost pracovat s desítkami start-upů. Díky tomu jsem přišel na to, co by lidé pro rozjetí byznysu na začátku měli a neměli dělat.

Baví mě pracovat s mladými lidmi, kteří mají originální nápady a odvahu plnit si své sny. Dávám rád konkrétní a praktické rady a záleží mi na vzájemné důvěře v týmu. Snažím se sdílet své zkušenosti a tím oplácet všechnu pomoc, kterou jsem na začátku své kariéry sám získal.

Tři věci, které pro vás mohu udělat:
1) Sdílet s vámi svou odbornost získanou dlouhými roky praxe v komercializaci nových a unikátních produktů, aplikací a služeb a v monetizaci zákaznických dat (pokrývající jak obchodní příležitosti, detailní technické vědomosti ohledně vlastnictví v ČR, tak i legální a regulační aspekty). Tyto vědomosti se dají uplatnit napříč všemi průmyslovými oblastmi a zákaznickými segmenty (B2C a B2B).

2) Určit, strukturovat a vyřešit i ty nejzapeklitější problémy, a to pragmaticky a systematicky. Žádná situace mi nepřijde beznadějná, alespoň pohled zpět do minulosti mi to tak vždy potvrdil.

3) Poskytnout vám koučink založený na filozofii vítězného myšlení. Nikdy nepochybujte, že uspějete, věnujte čas přípravě a věřte ve svoji šťastnou hvězdu.

Propojme se: