Viktor Nyitray

Startup Coordinator

Posádka

Tři věci o mně:

V UP21 mám na starosti nábor startupů a jejich onboarding. Také se starám o naše kopiloty a zajišťuji aby jejich let se startupy probíhal bez turbulencí.

Dále pracuji na navazování partnerství napříč startupovou komunitou a jejím propojování.

Mimo UP21 se věnuji zprostředkovávání středoškolského vzdělání ve Velké Británii a konzultuji customer service management.

Tři věci, které pro vás mohu udělat:

  • nastavení procesů customer service
  • napojit vás na správné mentory a experty
  • projektový management

Blog & News

Hlavní hvězdou letošního Startup World Cup & Summitu bude Tosca Musk

Hlavními hvězdami letošního ročníku Startup World Cup & Summitu (SWCSummit) budou Tosca Musk – úspěšná sestra bratra Elona, která je zakladatelkou streamovací platformy Passionflix. A teké Marvin Liao – spolumajitel společnosti 500 Startups, jednoho z nejúspěšnějších startupových akcelerátolů.

Václav Pavlečka: I v „našem malém Česku“ lze odstartovat globální byznys

Václav Pavlečka zná velmi dobře českou startupovou scénu, ať už ze své pozice investora, nebo jako spolupořadatel unikátní akce – kontinentálního finále soutěže Startup World Cup & Summit.

Ženy ve startupech: UP21, ShipMonk, Behavee

Přinášíme vám úvodní díl série rozhovorů s dámami ze startupového prostředí. Startupy jsou pro první z nich svět plný příběhů, který ji nikdy nepřestane fascinovat. Druhou na daném prostředí baví pulzující atmosféra v práci a možnost ji spoluutvářet. Třetí zalichotilo, že technologičtí a konzultační „geekové“ stály o názor „ženy v letech“.