Viktor Nyitray

Startup Coordinator

Posádka

Tři věci o mně:

V UP21 mám na starosti nábor startupů a jejich onboarding. Také se starám o naše kopiloty a zajišťuji aby jejich let se startupy probíhal bez turbulencí.

Dále pracuji na navazování partnerství napříč startupovou komunitou a jejím propojování.

Mimo UP21 se věnuji zprostředkovávání středoškolského vzdělání ve Velké Británii a konzultuji customer service management.

Tři věci, které pro vás mohu udělat:

  • nastavení procesů customer service
  • napojit vás na správné mentory a experty
  • projektový management

Blog & News

Airpods chtějí všichni, telefon od Amazonu nikdo. Jak se staví úspěšná inovace?

Milan Šemelák pomáhal s inovacemi a brandingem společnostem jako Starbucks, Google, Unilever či Allianz. Nyní působí jako šéf strategií ve startupovém inkubátoru Karla Janečka UP21. Pro Forbes.cz Šemelák píše o tom, jak vytvořit skutečnou inovaci, která nakopne váš byznys.

Dietolog + rozvoz jídla = aplikace NurtitionPro. Teď získala seed investici od UP21

Služba zaměřená na zdravé stravování NutritionPro – a která tak v aplikaci skloubila dietologa a rozvoz jídla – získala seed investici v řádu jednotek milionů korun od startupového inkubátoru UP21. Podpořit má hlavně rozvoj prodeje a marketing.

Program V4 Startup Force hledá čtyři nejlepší startupy. Pomůže jim zviditelnit se v zahraničí

Startupy se opět mohou přihlašovat do 3. ročníku programu V4 Startup Force, jehož partnerem je i český inkubátor UP21. Každý z lokálních partnerů ze zemí visegrádské čtyřky pak vybere jeden startup, který dostane příležitost zúčastnit se zcela zdarma.